Alarko Kombi H20 Hatası

Alarko kombi deyince ilk başta aklımıza o meşhur sloganı gelir ve sloganının yanında oldukça memnuniyetle kullanılan bir markadır. Kombilerin yaz kış kullanmamız sebebi ile hem kullanıcının arızasından hem de fazla kullanımından ötürü çeşitli arıza kodlarını ekranda verdiği bilinmektedir ve o kodlardan biri de Alarko kombi h20 hatası olarak karşımıza çıkan hata kodudur.

Alarko kombi h20 hatası genellikle eski serena model kombilerde karşımıza çıkan düşük tesisat devresi su basınç hatasıdır. Alarko kombide bu hata ile karşılaştığınız durumda su basma işlemini yaparak sorunu çözümleyebilirsiniz. Su basma işlemini kombinin altındaki musluğu çevirerek barı takip ederek yükselterek gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yalnız su basma işlemini yavaş ve dikkatli bir şekilde yapmanız önerilmektedir. Aksi halde hassas bir parça konumunda olan doldurma musluğu basınç ile kırılabilir. İşlemi yaptıktan sonra eğer sorun düzelmezse resetleme işlemi yapabilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra sorununuz hala çözülmüyor ve ekranda hala aynı kodu görüyorsanız teknik destek almanız önerilmektedir.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com