Alarko Servis Fatih

Alarko servis Fatih İstanbul’un pek çok yerinde de verdiği servis hizmeti sayesinde kombilerinizin bakımı ve onarımında önemli yere sahip olmuştur. Firmamızın hızlı servisleri sizlerin ihtiyacı olduğu zamanlar da Fatih semtinde hemen imdadınıza yetişecek. Son derece profesyonel ekip ile kombilerinizin bakımı ve onarımı yapılır. Şirketimizin en öncelikli politikası ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Alarko servis Fatih olarak bünyemizde ki cihazlarımızın hepsi de son teknolojik özelliklere sahip olup kombilerinizin onarımında ve bakımında uygun fiyatlar karşılığında kullanılıyor. Alarko marka kombileriniz için alacağınız güvenilir ve son derece kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunmamız için çalışma saatlerimiz içerisinde bizleri arayabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: SAYIN ELEKTRİK
ADRES: ESKİ ALİPAŞA CAD.NO.17/B
TELEFON: 0212 532 02 65
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Fatih” üzerine 12 yorum

 1. Otelimdeki klima bakım ve onarımları için aradığım tek adres.Hızlı hizmet ve kalite anlayışı ile beni bu güne kadar mağdur etmediler. Teşekkür ederim.

 2. Alarko kombim kapanışa geçtiğinde suyu aşırı soğuk hale getiriyor. 50 derece ayarı yapılsa da 35 dereceye kadar indiğinde devreye giriyor. Binada aynı cihazdan kullanan başkaları da var ve onlarda böyle bir problem söz konusu değil. Acaba neden böyle olabilir? En yakında bulunan Alarko Servis Fatih merkezi derece ayarlamadan bahsetti, böyle bir şey mümkün mü?

 3. Kombilerin ne kadar olduğunuz bizler biliyoruz fakat üreticilerin de daha hassas olmasını bekliyoruz. Yetkili servisten çok özel servis olarak görev yapan Alarko Servis Fatih ekibi sayesinde Alarko kombime çözüm bulundu. Alışılmışın dışında problem oluştuğunu da düşünmüyorum açıkçası. Oldukça basit bir çözümü özel servis sayesinde çözdüm. Alarko kombim tasarım olarak güzel fakat arızası nedeniyle uzun ömürlü olması için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

 4. Kombi ve klima konusunda Türkiye’de en popüler marka Alarko’dur. Bu sebeple ben de Klima tercihimi Alarko’dan yana kullandım. Malum sıcaklardan dolayı hiç durmadan çalışan klimam geçen gün artık soğuk üfleme yapmıyordu. Servis ekibini aradım fakat çok ileri tarihe randevu oluşturdular. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 5. Geçenlerde çok uzun süredir kullandığım Alarko kombi arıza yaptı. Kullanma kılavuzundan verdiği kombi hata koduna bakıyorum ama her seferinde farklı bir hata veriyor. O yüzden nasıl bir müdahale yapmam gerektiğini anlayamıyordum. Kombi servislerinin de çok fazla para istediğini düşündüğümden kendim çözmeye kalktım ve sorunu daha da büyüttüm. Kombi hiç çalışamaz duruma gelince Alarko Servis Fatih merkezini aradım. Telefondaki personel çok ilgiliydi. Gelen ekipte aynı şekilde. Keşke en başından arasaymışım çünkü 350 lira verip çözmek zorunda kaldığım arızayı ilk başta aradığımda 50 liraya çözebilecekmişim. Ekipler en ince ayrıntısına kadar tüm sorun hakkında anlayabileceğim şekilde bilgi verince durumu anlayabildim. Bu yüzden herkese tavsiyem kesinlikle profesyonelden yardım alın.

 6. Tanıdıklarım hep Alarko kombiyi kullanıp, çok memnun kaldıklarından hemen hemen 2 yıl kadar önce bende kombiyi değiştirirken Alarko kombiye geçiş yaptım. 2 yıl boyunca hiç sorun yaşamadan da kullandım. Birkaç gün önce kombi çalışırken içinden çok garip sesler gelmeye başladı. Bende durumdan endişe edince Alarko Servis Fatih firmasını aradım. Aradığım gün geldiler ve kombideki sorunu hemen çözdüler. Üstelik hep internetteki yorumlarda gördüğümüz gibi öyle ekstra ücret talep ederek ya da sinir bozan tavırlarıyla değil aksine çok iyi ve sıcak yaklaşımlı personelleri, nasıl en ucuz şekilde kalitesini bozmadan sorunu çözebiliriz diye üzerinde ciddi ciddi düşünüyorlar. Nitekim bana bu şekilde çok yardımcı oldular.

 7. Uygun fiyatlı bir kampanya sayesinde aldığım Alarko marka kombimden çok memnunum. Ancak, günün birinde kombimin arıza yaptığına şahit oldum. Daha net açıklamam gerekirse; kombim çalışmasına rağmen ısıtmıyordu. Bu yüzden, soğuk kış günlerinde ailecek zor durumda kalıyorduk. Sorunun çözülmesi adına ivedilikle Alarko servis Fatih ile temas kurdum.
  Alarko servis Fatih; kombinin termostat derecesinin düşük olmasından dolayı sorunun gerçekleştiğini bana bildirdi. Ayrıca, kalorifer dönüş hattındaki filtrenin tıkalı olması; kombinin çalışmamasının sebepleri arasında bulunuyormuş. Alarko Fatih servisi; kombiyle alakalı gerekli ayarlamaları yaptı. Ardından, kalorifer dönüş hattında bulunan filtreyi temizleyerek kontrol etti. Sonuç olarak, kombimdeki sorun kısa zamanda çözülmüş oldu. Soruna kısa zamanda müdahale ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

 8. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı Alarko markasında karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz son zamanlara kadar kusursuz bir performans sunuyordu. Ancak şu an nedenini anlayamadığımız bir şekilde gürültülü çalıştığını fark ettik. Kombi gürültülü çalışıyor sorunundan nasıl kurtuluruz çözüm önerilerini bekliyoruz.

 9. Öğrenci evinde kiracı olarak oturduğumuz evde Alarko marka kombi kullanılmakta. İki senedir aynı evdeyiz ve hiçbir sorun yaşatmamıştı. Bu sene son senemizdi ancak geçen hafta kombi sıcak su sıkıntısı vermeye başladı. Kombi bir türlü suyu ısıtmıyor. Öğrenci olduğumuz için teknik servis çağırmak için burdan sormak istedik. Bu konu hakkında bir tecrübesi ya da bilgisi olan kimse var mı? Cevaplarsanız teşekkür ederiz.

 10. Çok uzun seneler önce oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlatmıştık. O dönemler de televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Alarko marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda ledi yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Ben de Alarko Servis Fatih şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com