İstanbul

Alarko Servis Fatih

Alarko servis Fatih İstanbul’un pek çok yerinde de verdiği servis hizmeti sayesinde kombilerinizin bakımı ve onarımında önemli yere sahip olmuştur. Firmamızın hızlı servisleri sizlerin ihtiyacı olduğu zamanlar da Fatih semtinde hemen imdadınıza yetişecek. Son derece profesyonel ekip ile kombilerinizin bakımı ve onarımı yapılır. Şirketimizin en öncelikli politikası ise siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Alarko servis Fatih olarak bünyemizde ki cihazlarımızın hepsi de son teknolojik özelliklere sahip olup kombilerinizin onarımında ve bakımında uygun fiyatlar karşılığında kullanılıyor. Alarko marka kombileriniz için alacağınız güvenilir ve son derece kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetimizi sizlere sunmamız için çalışma saatlerimiz içerisinde bizleri arayabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: SAYIN ELEKTRİK
ADRES: ESKİ ALİPAŞA CAD.NO.17/B
TELEFON: 0212 532 02 65
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Kemal Kaplan

  Otelimdeki klima bakım ve onarımları için aradığım tek adres.Hızlı hizmet ve kalite anlayışı ile beni bu güne kadar mağdur etmediler. Teşekkür ederim.

 • Reply
  Esra S.

  Alarko kombim kapanışa geçtiğinde suyu aşırı soğuk hale getiriyor. 50 derece ayarı yapılsa da 35 dereceye kadar indiğinde devreye giriyor. Binada aynı cihazdan kullanan başkaları da var ve onlarda böyle bir problem söz konusu değil. Acaba neden böyle olabilir? En yakında bulunan Alarko Servis Fatih merkezi derece ayarlamadan bahsetti, böyle bir şey mümkün mü?

 • Reply
  Alarko Servis Kombi Bakımı ve Onarımı | İlker Çay | Blog

  […] Alarko Servis Fatih bölgesinde verdiği kombi tamiri hizmetinde çözüm odaklı ve pratik yöntemler kullanmaktadır. Kombilerin arızalarının giderilmesi öncesinde yapılan arıza tespiti, hangi bölgede sorun olduğunun anlaşılmasını sağlamaktadır. Eğer gerekiyorsa parça değişimi yapılmakta, gerekmiyorsa arızalı parçanın tamiri sağlanmaktadır. Kombinin performansı tamir işleminden sonra test edilerek arızanın tamamen giderilip giderilmediği kontrol edilmektedir. Alarko servis tamir gerektiren arızaların çoğunun ihmal edilen bakımlardan kaynaklandığını tespit etmiştir. […]

 • Reply
  Murtaza H.

  Kombilerin ne kadar olduğunuz bizler biliyoruz fakat üreticilerin de daha hassas olmasını bekliyoruz. Yetkili servisten çok özel servis olarak görev yapan Alarko Servis Fatih ekibi sayesinde Alarko kombime çözüm bulundu. Alışılmışın dışında problem oluştuğunu da düşünmüyorum açıkçası. Oldukça basit bir çözümü özel servis sayesinde çözdüm. Alarko kombim tasarım olarak güzel fakat arızası nedeniyle uzun ömürlü olması için aynı şeyi söyleyemeyeceğim

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56