Alarko Servis Sarıyer

Alarko servis Sarıyer şirketi olarak uygun fiyat politikası ile sizlere sunduğumuz kombi servisinin kaliteli ve güvenilir olması için her geçen gün kendimizi daha çok geliştirmek için çalışıyoruz. İhtiyacınız olduğu anda sizlere hızlı servis sunmak için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde bütçenizi hiçbir şekilde zorlamıyoruz. Profesyonel ekibimizin sizlere sunacağı güvenilir hizmet sayesinde sizlerin hizmetlerimizden memnun kalıyor olması bizler için çok önemli.

Alarko servis Sarıyer kapsamı içerisinde yer alan profesyonel ekibimiz kombileriniz için güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için teknolojik cihazlardan yararlanıyor. Sizlerin memnuniyeti şirketimizin en önemli politikalarından birisidir. Kombilerin bakımı ve onarımı esnasında kullandığımız teknolojik cihazlarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmet alacaksınız.


Alarko Servis Sarıyer
ŞİRKET ADI:DETAYTEK GRUP İKLİMLENDİRME
ADRES:CUMHURİYET MH. KAZIM KARABEKİR CD. NO:1/B
TELEFON:0212 223 03 11
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Sarıyer” üzerine 14 yorum

 1. Klima ünitesinin soğutma sorunuyla her yıl yaz aylarında karşı karşıya kalıyordum. Ancak sizlerden aldığım bakım hizmetinden sonra bu problemden uzaklaştım. Harikasınız gerçekten teşekkürler.

 2. Alarko marka kombim çok yakıyor. Ara katta oturuyorum, evin yalıtımı var. Fakat buna rağmen çok fazla fatura ödüyorum. Sürekli 40 derece ve üzerinde yakmak durumunda kalıyorum. En üst katta oturan komşum bile bu kadar yakmıyor. Sorun kombi de mi, başka bir şey de mi onu da bilmiyorum gerçi ama Sarıyer Alarko servisi arasam bir çözüm bulabilirler mi?

 3. Kombiler, diğer teknolojik cihazlar gibi değil. Her zaman ihtiyaç duyacağınız ve arızalandığı zaman size çok ciddi mağduriyetler yaşatabilecek cihazlardır. Böyle önemli bir cihaz için sunulan servis hizmetinin çok hızlı olması gerekirken, Sarıyer ilçesinde 2 haftadır arızalı olan Alarko kombim için Alarko Servis Sarıyer ekiplerini henüz eve getirmeyi başaramadım. Bana yardımcı olabilirmisiniz?

 4. Babamlar yıllardır farklı markaların kombilerini kullandılar ve her zaman en fazla Alarko kombilerden memnun kaldılar. Bu yüzden bende evlenirken, evimize Alarko kombi aldım. Eşimle birlikte bizde çok memnun kaldık. Cihazlar gerçekten kaliteli ve çok tasarruflu. İstediğiniz şekilde kullanmayı sağlayan ek özellikleri var. Verdiğiniz paraya gerçekten değiyor. Ayrıca servisi de Sarıyerde çok iyi. Alarko Servis Sarıyer firmasına kombinin yıllık bakımını yaptırıyoruz ve hizmetlerinden şu ana kadar çok memnun kaldık. Kendileriyle henüz kombi arızası için görüşmek zorunda kalmadık inşallahta kalmayız ama görüşmek zorunda kaldığımız zamanda alacağımız servis hizmetinin kalitesinden endişemiz yok. Çünkü firma işinde gerçekten çok iyi. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir firma.

 5. Alarko marka kombimi piyasadaki en kaliteli ürün olmasından dolayı satın aldığımı söyleyebilirim. Sorunsuz olarak çalışan kombimden bir süre sonra sıcak su gelmediğini fark ettim. Büyük bir endişeyle Alarko servis Sarıyer numarasını aradım.
  Alarko servis Sarıyer çalışanları oldukça hoşgörülü bir şekilde davranarak sorunun kısa zamanda çözülmesini sağladı. Su açıldığı zaman cihaz yanmasına rağmen hiçbir şekilde ısıtmıyordu. Servis çalışanları; suyu gereğinden fazla açtığımı ifade etti. Sorun maalesef kullanıcı hatasından yani benden dolayı meydana gelmiş. Geçtiğimiz kış, soğuk havalardan dolayı sıcak suyu fazla açmak zorunda kalmıştım. Alarko servis çalışanları; sorunu anladıktan sonra doğru müdahaleler yaparak kombimin kısa zamanda eski haline gelmesine katkıda bulundu.

 6. Kombi konusundaki tercihimizi çevremiz tarafından sıklıkla önerilen markalardan biri olan Alarko markasından yana kullandık. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde kusursuz bir performans ortaya çıkarırken son günlerde gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştır. Kombi neden gürültülü çalışır, bu konu hakkında garantili olmak üzere çözüm yolları nelerdir tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 7. Önceki kombim çok fazla elektrik ve doğalgaz tükettiğinden çok fazla maliyete yol açıyordu. Bu sebeple kombimi değiştirerek Alarko kombiye geçtim. Yeni kombimin tükettiği elektrik ve doğalgaz oldukça düşük seviyede. Performansından gerçekten memnunum. Özellikle her yıl iki defa yıllık kombi bakımını da Sarıyer Alarko Servisi aracılığıyla yaptırıyorum. Bu sayede ne performansında düşüş oluyor ne de arızalanıyor. Hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyorum. Yaşam koşturmacası sırasında kombinin bakımını yaptırmayı insan unutabiliyor. Ancak Sarıyer’ de çok kaliteli bir hizmet sunan servis, benim adıma kombinin bakım takvimini takip ediyor ve bakım zamanı geldiğinde bena bilgi vererek, bakım için hatırlatmada bulunuyorlar.

 8. Öğrenci evinde kiracı olarak oturduğumuz evde Alarko marka kombi kullanılmakta. İki senedir aynı evdeyiz ve hiçbir sorun yaşatmamıştı. Bu sene son senemizdi ancak geçen hafta kombi sıcak su sıkıntısı vermeye başladı. Kombi bir türlü suyu ısıtmıyor. Öğrenci olduğumuz için iletişim bilgilerini bulduğumuz Alarko Servis Sarıyer teknik servisini çağırmadan önce burdan sormak istedik. Bu konu hakkında bir tecrübesi ya da bilgisi olan kimse var mı? Cevaplarsanız teşekkür ederiz.

 9. Yaşadığımız bölgede daha önce olmadığı için doğalgaz gelince hemen kombi arayışına girdik. Hem herkes tarafından bilinirliği, hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı Alarko marka kombi almaya karar verdik. İlk zamanlarda hiç sorun çıkarmayan kombi geçtiğimiz hafta F12 arıza kodunu verdi. Havalar da soğumaya başladığından hemen Alarko Servis Sarıyer şubesini arayarak şikayetimden bahsettim. Gelen ekip kombiye gelen voltajın düşük olmasından dolayı böyle bir hata verdiğini söyleyip regülatör taktı. Böylelikle sorunum çözülmüş oldu.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com