İstanbul

Alarko Servis Ataşehir

Kombi bakım ve onarım hizmetleri konusunda uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle İstanbul ve çevresinde yaşamakta olan kişilerin en büyük problemlerinden bir tanesi kolay ulaşılabilir servis bulmak oluyor. Kombi konusunda siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için aşağıda bulunan listeden size en yakın servisi bulabilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımının daha önceden bu konuda tecrübe sahip olan kişiler ile beraber yapılması çok da kısa süre içerisinde etkili sonuçlar elde etmeniz için önemli bir unsurdur. Eğer siz de yaşamış olduğunuz problemleri çözüme kavuşturmak veya düzenli bakımları gerçekleştirmek istiyorsanız Alarko Servis Ataşehir ekibi her zaman yanınızda.


ŞİRKET ADI: SÖKMEN TİCARET
ADRES: MUSTAFA KEMAL MH. 3001 CD. NO:47/6
TELEFON: 0216 344 97 42
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Damla P.

  Alarko kombi satın aldım. Açıkcası alırken biraz çekincelerim vardı. Bu marka ürünü daha önce hiç kullanmamıştım. Fakat oldukça estetik bir kombi olduğunu söyleyebilirim. Fiyatına göre gerçekten oldukça güzel tasarlanmış ve kombimizi kurmaya gelen Alarko Servis Ataşehir de oldukça ilgili davrandı. Bize kombi hakkında tüm bilgileri anlattılar. Tek sıkıntı bu ürünün parçalarının biraz yüksek olması. Henüz yeni aldık ama inşallah uzun süre parça arızası çıkarmaz.

 • Reply
  Ataşehir Alarko Kombi Servis Hizmetleri | Mehtap Kaya Kadın ve Kadının Hayatına Dair Ne Varsa

  […] ürettiği kaliteli ürünleri her zaman aynı kalitede tutmak için Alarko Servis Ataşehir ilçesinde teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Kombi alındığı andan başlayan hizmetler […]

 • Reply
  Turgut M.

  Alarko marka kombi kullanıyorum 6 aydır ama bu kadar kısa sürede kombinin arıza vereceğini düşünmezdim. Sıcak su konusunda problem yaşıyordum. Banyodayken birdenbire su buz gibi oluveriyordu. Kaç kere banyodan çıkıp bornozla kombinin yanına gidip kontrol etmek zorunda kaldım. Ama baktığımda kombide bir arıza ya da ısı azalması görünmüyordu. Ataşehir Alarko Servisi müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana bunun basınç düşüklüğünden kaynaklanabileceğini söylediler. Ara ara basıncın 1,5’tan aşağı düşmemesi için kontrol edilmesi gerekiyormuş. Sonrasında dediklerini yaptım ve sorunun azaldığını gördüm.

 • Reply
  Alarko Servis Arayışlarınıza Net Çözüm | Dekorasyon Fikirleri Önerileri

  […] beraberimizde getiriyoruz. Her zaman kaliteli çalışmalar yürütüyor olmamız sayesinde, Ataşehir Alarko Servisi hizmetimizle de bölgenin tüm servis ihtiyaçlarını ortadan kaldırmayı […]

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56