Alarko Servis Ataşehir

Kombi bakım ve onarım hizmetleri konusunda uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle İstanbul ve çevresinde yaşamakta olan kişilerin en büyük problemlerinden bir tanesi kolay ulaşılabilir servis bulmak oluyor. Kombi konusunda siz de sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak için aşağıda bulunan listeden size en yakın servisi bulabilir ve hemen iletişime geçebilirsiniz. Kombi bakımının daha önceden bu konuda tecrübe sahip olan kişiler ile beraber yapılması çok da kısa süre içerisinde etkili sonuçlar elde etmeniz için önemli bir unsurdur. Eğer siz de yaşamış olduğunuz problemleri çözüme kavuşturmak veya düzenli bakımları gerçekleştirmek istiyorsanız Alarko Servis Ataşehir ekibi her zaman yanınızda.

Alarko Servis Ataşehir

ŞİRKET ADI:SÖKMEN TİCARET
ADRES:MUSTAFA KEMAL MH. 3001 CD. NO:47/6
TELEFON:0216 344 97 42
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Ataşehir” üzerine 13 yorum

 1. Alarko kombi satın aldım. Açıkcası alırken biraz çekincelerim vardı. Bu marka ürünü daha önce hiç kullanmamıştım. Fakat oldukça estetik bir kombi olduğunu söyleyebilirim. Fiyatına göre gerçekten oldukça güzel tasarlanmış ve kombimizi kurmaya gelen Alarko Servis Ataşehir de oldukça ilgili davrandı. Bize kombi hakkında tüm bilgileri anlattılar. Tek sıkıntı bu ürünün parçalarının biraz yüksek olması. Henüz yeni aldık ama inşallah uzun süre parça arızası çıkarmaz.

 2. Alarko marka kombi kullanıyorum 6 aydır ama bu kadar kısa sürede kombinin arıza vereceğini düşünmezdim. Sıcak su konusunda problem yaşıyordum. Banyodayken birdenbire su buz gibi oluveriyordu. Kaç kere banyodan çıkıp bornozla kombinin yanına gidip kontrol etmek zorunda kaldım. Ama baktığımda kombide bir arıza ya da ısı azalması görünmüyordu. Ataşehir Alarko Servisi müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana bunun basınç düşüklüğünden kaynaklanabileceğini söylediler. Ara ara basıncın 1,5’tan aşağı düşmemesi için kontrol edilmesi gerekiyormuş. Sonrasında dediklerini yaptım ve sorunun azaldığını gördüm.

 3. Alarko marka kombim E03 hatası veriyordu. İnternette çok fazla araştırdım fakat kendi başıma halledemedim çözümü. İnternet üzerinden Alarko Servis Ataşehir’e ulaştım ve ekip aynı gün evime gelerek kombiyi tamir etti. Şu ana kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Sizlere de bu firmayı tavsiye ederim.

 4. Aylardır kombimde ses sorunu var kaç tane servis geldi sayısını unuttum en son Alarko Ataşehir Sökmen Ticaretten geldiler.Aynı gün içinde gelip sorunumu hallettiler.Allah razı olsun.

 5. Alarko’ nun kombisini tam 4 yıldır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyordum. 3 gün önce kombi birden hiç çalışmamaya başladı. İşte o anda dedim ömrünü doldur yeni bir kombi masrafı geliyor diye düşündüm. Hemen Alarko Servis Ataşehir merkezini aradım. Gün içerisinde ne zaman arasam kombi cihazları hakkında bilgili bir personel, sorunum için kayıt oluşturuyor ve ekibi aynı gün eve gönderiyor. Kombi olunca olması gereken hız ve önemi gerçekten gösteren nadir firmalardan birisi. Böyle olunca onları aradım hemen yine aynı gün geldiler ve hiç tepki gelmeyen Alarko kombiyi sanki ilk günkü gibi çalışır duruma getirdiler. Şimdi kombiyi daha uzun yıllar kullanabileceğimden eminim.

 6. Tam yoğuşmalı Alarko kombi modelini kullanıyorum. Performansından bugüne kadar çok memnun kaldım. Cihaz tam yoğuşmalı özelliğiyle gerçekten tatmin edici bir performans veriyor. Ataşehir gibi çok yoğun nüfusun yaşadığı bir yerde servis hizmetleri de çok hızlı. Ataşehir’de 3 farklı semtte oturdum ve üçüncüde de aldığım servis hizmeti çok iyiydi. Alarko servis hizmetleri konusunda gerçekten kendisini aşmış. Özellikle Alarko Servis Ataşehir firması bu konuda örnek olabilecek bir firma. Müşteri hizmetleri sistemi, uzman ekipleri ve profesyonelliğe uygun yaklaşımları gerçekten çok iyi. Hiçbir sorunu çözümsüz bırakmıyorlar ve her zaman en uygun olanını tercih ederek, bizi düşünüyorlar. Tüketicisini düşünen bir servis firmasıdır teşekkür ederim.

 7. Alarko marka kombimi apartmandakilerin tavsiyesi üzerine satın almıştım. Bir süre sonra, sıcak su açıldığı zaman peteklerin çok ısındığını fark ettim. Bunun üzerine, kombide arıza olduğunu anlayarak Alarko servis Ataşehir ile iletişim kurdum.
  Alarko servis Ataşehir; musluktaki sıcak su akışında dalgalanma meydana geldiğini ifade etti. Bir başka deyişle, normalde musluğa gitmesi gereken sıcak su ikiye bölünmüş. Bizim suyu açmamızla beraber kalorifer kısmının kapatma işleminin tam anlamıyla yapamamasından dolayı bu sorun meydana gelmiş. Açıkçası, fazla vakit kaybetmeden servisi aradığım için şanslı olduğumu söylediler. Alarko Ataşehir servisi; gereken bakım işlemlerini kısa sürede hallederek kombimin eskisi gibi düzgün çalışmasını sağladı. Emeği geçen herkese teşekkürler!

 8. Kombi satın almak için tercihimizi bu konuda en fazla önerilen markalardan biri olan Alarko markasından yana kullandık. Satın aldığımız bu kombi ilk dönemlerde kusursuz performans sunarken son zamanlarda gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Kombi gürültülü çalışıyor buna yönelik acil çözüm yolları nelerdir, konu hakkında değerli önerilerinizi bekliyoruz.

 9. Sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Alarko marka kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi E14 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Alarko Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir edip sorunum giderilmiş oldu.

 10. Kombimizi ve peteklerimizi düzenli olarak temizletmemize ve bakımını yaptırmamıza rağmen çalışmalarından bir verim alamıyordum. Komşumun tavsiyesi üzerine Alarko servis ataşehir kapsamından hizmet almaya karar verdik. Ve aldığımız himetin sonuna kadar helal bir hizmet olduğunu sizlere söyleyebilirim. Artık kombimiz son derece titiz şekilde çalışıyor ve petekler gerektiği gibi ısınıyor.

 11. Oturmakta olduğumuz evde henüz doğalgaz yokken Alarko markasının şofbenini kullanıyorduk. Performansından da oldukça memnunduk. Bir kez olsun arızasını görmemiştik. Bu yüzden apartmana doğalgaz gelince kombi tercihimizi de Alarko markasından yana kullandık. İlk senelerde sorun çıkartmayan kombi geçen kış F13 adlı arıza kodunu vermeye başladı. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğum ve aradıktan bir saat sonra gelen Alarko Servis Ataşehir şubesi anakartın yandığını tespit edip kombiyi götürdü. Birkaç gün sonra parça değişimi yapılan kombim kullanıma hazır hale geldi.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com