Alarko Servis Bakırköy

Kombi kullanımı özellikle kış aylarında evleri ısıtmak için en hesaplı ve en etkili yöntemdir. İstanbul bulunduğunu konum itibari ile kışların sert geçtiği bir şehir olarak bilinir. Bakırköy civarları da deniz kenarı olduğu için kışın rüzgârdan en fazla etkilenen bölgelerden bir tanesidir. Evlerde kullanılan kombiler ile ilgili herhangi bir problem yaşayacak olursanız bu konuda size profesyonel şekilde hizmet verebiliriz.

Alarko Servis Bakırköy ekibi olarak uzun yıllardan beri bu bölgede yaşayan müşterilerimize hizmet veriyor ve kombilerin bakım işlemlerini kısa süre içinde uyguluyoruz.

Alarko Servis Bakırköy

Sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve sonrasında memnun kalırsanız yaşamış olduğunuz problemleri çözmek için hizmet almaya başlayabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:SERVİS MÜHENDİSLİK
ADRES:OSMANİYE MAH.ÜMRANİYE SOK.NO:13/B
TELEFON:0212 572 45 99
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Bakırköy” üzerine 10 yorum

 1. Daha önce Bakırköy Alarko servisini aradım. Gelip arızayı onardılar ve hem işçilik için, hem de parça için 1 sene garanti verdiler. 1 sene geçmeden tekrar bozuldu, arkadaşları tekrar aradım geldiler, 1 sene garanti vermiştiniz dedim, bu aynı sorun değil, aynı parça arızalanırsa garanti kapsamına girer dediler ve doğal olarak yine para verdim. Alarko servis Bakırköy ve etrafındakileri, kombiden anlamıyoruz diye kandırıyorlar mı? Ben tam olarak nereden bileceğim, sorunun nereden olduğunu?

 2. Alarko kombi modelleri arasında en çok övülen modellerden biri olan Harmony serisini taktırdık. İlk başlarda kullanım açısından tıkır tıkır işleyen kombimiz bulunuyor olsa da arıza durumu baş göstermeye başladı. Bakırköy’de yaşadığımız için Alarko Servis Bakırköy bizim için vazgeçilmez hale geldi. Parça değişimi gerekliliği henüz yeni sayılabilecek kombi için güvenimizi sarstı doğrusu.

 3. Alarko marka kombi kullanıcısıyım. Ürünümden oldukça memnundum. E1 hatası alana kadar kullandığım cihazda her şey normaldi. Kombi panelinde çıkan E1 hatası, cihazın çalışmamasına sebep oldu. Ben de hemen Bakırköy Alarko Servisini aradım. Durumu izah ettim ve servisi adresime davet ettim. Yaptıkları işlemler sayesinde cihazımı aynı günde teslim aldım.

 4. Ofiste Alarko klima, evde Alarko kombi kullanıyorum. Her iki cihazımdan da çok memnunum. Özellikle ofisim Şişli’ de evim Bakırköy’de ve her iki ilçedeki Alarko servisi de rakiplerinin gerçekten çok ilerisinde. Çünkü ne zaman bir sorunum olsa çok hızlı ve aynı zamanda da çok kaliteli bir hizmet alıyorum. Her aradığımda sorunumla ilgilenebilecek yetkili birisiyle görüşebiliyor.
  Şişli’ de de Alarko servisi çok iyi olmasına rağmen Barkırköy Alarko Servisi tamamen ayrı tutuyorum. Çünkü en kronik kombi arızasında dahi çok makul fiyatlarla çözüm sağlıyorlar. Kaç defa kombinin farklı arızaları için kendilerine başvurdum ben bile sayısını unuttum ama en zorlu arızaları bile çok düşük fiyatlarla yaptırdım.

 5. Alarko kombiye geçtiğimden beri sürekli servis firmalarıyla görüşmek zorunda kalıyorum. Artık onlarda beni tanıdılar. Neredeyse aramızda bir samimiyet oldu. Çünkü ne ben cihazı hatalı kullanıyorum ne de onlar çözemiyor diye bir durum yok. Onlar çözüyorlar çözmesine de aldığım Alarko kombinin bu versiyonunda kronik bir sorun varmış. Alarko Servis Bakırköy firmasını aradığım zaman personelleri çok yardımcı oluyor. Çoğu zaman iyi niyetle kendileri gelmek yerine bana basitse ne yapabileceğimi anlatıyorlar. Bu şekilde gerçekten yardım etme niyetleri için kendilerine teşekkür etmek istedim. Nasıl iyi hizmet verdiklerini insanların görmesi içinde her bulduğum fırsatta onları tavsiye etmeye çalışıyorum. Zaten bu yorumu da buraya o nedenle yazdım.

 6. Arkadaş çevremin önerisi doğrultusunda Alarko marka kombi almaya karar verdim. Açıkçası, iyi bir ücret ödeyerek aldığım bu kombiden beklentilerim fazlaydı. Kombimde kısa bir süre sonra arıza meydana gelince hayalkırıklığına uğradım. Bunun üzerine, Alarko servis Bakırköy ile temasa geçtim.
  Alarko servis Bakırköy; kombimin patlamalı yandığından bahsetti. Kombinin yanmak üzere iken birkaç saniye geç yanmasından dolayı içeride gaz birikmesi meydana gelmiş. Bu yüzden, şiddetli bir yanma meydana gelmesinden dolayı kombi patlamalı olarak yanmaktaymış. Alarko servisi; sorunu çözmek adına gaz ve çakmak ayarlarının kontrolünü düzgün bir şekilde yaptı. Ayrıca, kombiye bakım işlemleri gerçekleştirdi. İşlerini kaliteli yapmalarından dolayı onları tebrik ediyorum!

 7. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Bu konuda sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Alarko markasından yana oldu. İlk zamanlarda kusursuz bir performans ortaya çıkaran kombi son zamanlarda bu performansını aratmaya başladı. Şu an çalıştığı halde ısıtma yapmıyor. Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor sorunundan nasıl kurtulabiliriz acil önerilerinizi bekliyoruz.

 8. Çok uzun seneler önce oturduğumuz mahalleye doğalgaz hattı geldiğinde hemen apartmanımıza bağlatmıştık. O dönemler de televizyonda oldukça popüler bir reklamı olan Alarko marka kombi satın almıştık. Şu zamana kadar geçen süreçte hiçbir sorunla karşılaşmamıştık. Fakat yakın zamanda kombimize baktığımızda 50 ledli yanıp sönüyor, arıza verdiği anlaşılıyordu. Ben de Alarko Servis Bakırköy şubesini aradım. Gelen ekip sensörde arıza olduğun belirtip kısa süre içerisinde tamirini gerçekleştirdi ve arıza giderilmiş oldu.

 9. Yaklaşık 3 yıl önce satın aldığım evde Alarko markasına kombi kullanılıyordu. Ben de masraf olmasın diyerekten hiç değiştirme ihtiyacı hissetmedim. Aradan geçen beş yıllık sürede de hiç arızasını görmedim. Ancak yakın zamanda kombinin su damlattığını farkettim. Altına bir kova koyup hemen Alarko Servis Bakırköy şubesini aradım. Gelen ekip sorunun kireçlenmeden kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi olması gerektiğini belirtti. İki gün sonra gelip yerinde parça değişimini yapıp sorunu çözdüler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com