İstanbul

Alarko Servis Bakırköy

Kombi kullanımı özellikle kış aylarında evleri ısıtmak için en hesaplı ve en etkili yöntemdir. İstanbul bulunduğunu konum itibari ile kışların sert geçtiği bir şehir olarak bilinir. Bakırköy civarları da deniz kenarı olduğu için kışın rüzgârdan en fazla etkilenen bölgelerden bir tanesidir. Evlerde kullanılan kombiler ile ilgili herhangi bir problem yaşayacak olursanız bu konuda size profesyonel şekilde hizmet verebiliriz. Alarko Servis Bakırköy ekibi olarak uzun yıllardan beri bu bölgede yaşayan müşterilerimize hizmet veriyor ve kombilerin bakım işlemlerini kısa süre içinde uyguluyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve sonrasında memnun kalırsanız yaşamış olduğunuz problemleri çözmek için hizmet almaya başlayabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: SERVİS MÜHENDİSLİK
ADRES: OSMANİYE MAH.ÜMRANİYE SOK.NO:13/B
TELEFON: 0212 572 45 99
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Halil Ö.

    Daha önce Bakırköy Alarko servisini aradım. Gelip arızayı onardılar ve hem işçilik için, hem de parça için 1 sene garanti verdiler. 1 sene geçmeden tekrar bozuldu, arkadaşları tekrar aradım geldiler, 1 sene garanti vermiştiniz dedim, bu aynı sorun değil, aynı parça arızalanırsa garanti kapsamına girer dediler ve doğal olarak yine para verdim. Alarko servis Bakırköy ve etrafındakileri, kombiden anlamıyoruz diye kandırıyorlar mı? Ben tam olarak nereden bileceğim, sorunun nereden olduğunu?

  • Reply
    Emre I.

    Alarko kombi modelleri arasında en çok övülen modellerden biri olan Harmony serisini taktırdık. İlk başlarda kullanım açısından tıkır tıkır işleyen kombimiz bulunuyor olsa da arıza durumu baş göstermeye başladı. Bakırköy’de yaşadığımız için Alarko Servis Bakırköy bizim için vazgeçilmez hale geldi. Parça değişimi gerekliliği henüz yeni sayılabilecek kombi için güvenimizi sarstı doğrusu.

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56