İstanbul

Alarko Servis Avcılar

Alarko servis Avcılar bünyesinde bulunan profesyonel ekibimizle Avcılar ilçesinde siz değerli müşterilerimize kombi servis hizmetini birçok noktada bulunan servislerimizle sunuyoruz. Alarko kombilerinizin herhangi bir sorunu olduğu zaman hızlı servis sayesinde sorunlara hemen müdahale ediyoruz. Kombilerinizdeki sorunları en üst düzey teknolojik cihazlarla ortadan kaldırıyoruz. Alarko servis Avcılar şirketi olarak sizlere son derece güvenilir hizmet vermek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz ve hem teknolojik cihazlarımıza yenilerini ekliyoruz hem de bu konuda uzman profesyonel ekibimizin artmasını sağlıyoruz. Çalışma saatlerimiz içerisinde bizleri arayarak bizlerden gerekli bilgileri alabilir, arzu ederseniz randevu alıp kombilerinizin bakımını, onarımını yaptırabilirsiniz. Alarko marka kombilerinizin bakımı ve onarımında uygun fiyat politikamız geçerli olup sizlerin bütçesini sarsmayacağından emin olabilirsiniz.


ŞİRKET ADI: ŞENSER KLİMA
ADRES: CİHANGİR MAH. ÇİĞDEM CD. KERAMET SK. NO: 13
TELEFON: 0212 590 60 76
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


 

ŞİRKET ADI: TEKNİK SERVİS
ADRES: AMBARLI MAH. HİKMET SOK. NO:8-A
TELEFON: 0212 695 09 37
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  İstanbul Avcılar Kombi Bakım ve Onarım Merkezi - Kadir Yiğit

  […] alakalı olarak profesyonel olarak destek almak istiyorsanız size bu konuda destek verebiliriz. Avcılar Alarko Servis olarak uzun yıllardan beri çalışma yaptığımız için kısa süre içinde yaşamış […]

 • Reply
  Nergis T.

  Yaklaşık 1 yıl kadar önce Alarko marka bir kombi satın aldım. Bana bu markayı çok övdüler. Fakat 1 sene bile olmadan peteklerimde ısınma sorunu yaşamaya başladım. Peteklerin tamamını açarsam bile evi ısıtamıyorum. Kurulum işlemini Alarko Servis Avcılar yapmıştı. Kurulurken bana her şey tamam dediler ama acaba aldığım kombi evime yetersiz mi geliyor? Yoksa başka bir arıza mı mevcut kombide.

 • Reply
  Alarko Kombi Servis Kalitesini Yaşayın - Teknolat.com

  […] önemli seviyede fark yaratıyor olmasıyla talep oranı da direkt olarak artış gösteriyor. Alarko Servis Avcılar ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla beraber Alarko kombilerinize yönelik olarak […]

 • Reply
  Vural N.

  Alarko kombimiz için bakım yaptırmak istedik ve eşim bir tesisatçı buldu getirdi. Gelen adam vanaları yarıya getirdi, sonra da bizden bir leğen istedi vanalardan suyu leğene boşalttı. Bu işlem sırasında yerler falan berbat oldu. Leğene akacak olan su yerlere gitti. Rezil olduk. Tabi ki kombinin çalışması da iyileşmedi. Sonrasında Avcılar Alarko Servisi arayarak bakım talebinde bulunduk ve gelip hiçbir yeri kirletmeden son derece hızlı ve temiz bir işlem yaptılar. Sonunda rahat ettik, kombimiz de artık eskisinden çok daha iyi çalışıyor. En düşük ayarda evimizin her yeri ısınıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56