Alarko Servis Avcılar

Alarko servis Avcılar bünyesinde bulunan profesyonel ekibimizle Avcılar ilçesinde siz değerli müşterilerimize kombi servis hizmetini birçok noktada bulunan servislerimizle sunuyoruz. Alarko kombilerinizin herhangi bir sorunu olduğu zaman hızlı servis sayesinde sorunlara hemen müdahale ediyoruz. Kombilerinizdeki sorunları en üst düzey teknolojik cihazlarla ortadan kaldırıyoruz. Alarko servis Avcılar şirketi olarak sizlere son derece güvenilir hizmet vermek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz ve hem teknolojik cihazlarımıza yenilerini ekliyoruz hem de bu konuda uzman profesyonel ekibimizin artmasını sağlıyoruz.

Çalışma saatlerimiz içerisinde bizleri arayarak bizlerden gerekli bilgileri alabilir, arzu ederseniz randevu alıp kombilerinizin bakımını, onarımını yaptırabilirsiniz. Alarko marka kombilerinizin bakımı ve onarımında uygun fiyat politikamız geçerli olup sizlerin bütçesini sarsmayacağından emin olabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:ŞENSER KLİMA
ADRES:CİHANGİR MAH. ÇİĞDEM CD. KERAMET SK. NO: 13
TELEFON:0212 590 60 76
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Avcılar” üzerine 9 yorum

  1. Yaklaşık 1 yıl kadar önce Alarko marka bir kombi satın aldım. Bana bu markayı çok övdüler. Fakat 1 sene bile olmadan peteklerimde ısınma sorunu yaşamaya başladım. Peteklerin tamamını açarsam bile evi ısıtamıyorum. Kurulum işlemini Alarko Servis Avcılar yapmıştı. Kurulurken bana her şey tamam dediler ama acaba aldığım kombi evime yetersiz mi geliyor? Yoksa başka bir arıza mı mevcut kombide.

  2. Alarko kombimiz için bakım yaptırmak istedik ve eşim bir tesisatçı buldu getirdi. Gelen adam vanaları yarıya getirdi, sonra da bizden bir leğen istedi vanalardan suyu leğene boşalttı. Bu işlem sırasında yerler falan berbat oldu. Leğene akacak olan su yerlere gitti. Rezil olduk. Tabi ki kombinin çalışması da iyileşmedi. Sonrasında Avcılar Alarko Servisi arayarak bakım talebinde bulunduk ve gelip hiçbir yeri kirletmeden son derece hızlı ve temiz bir işlem yaptılar. Sonunda rahat ettik, kombimiz de artık eskisinden çok daha iyi çalışıyor. En düşük ayarda evimizin her yeri ısınıyor.

  3. Alarko kombi ve klima modellerinin hemen hemen hepsinin kullanımını gördüm. Farklı yerlerde Alarko cihazların kalitesini deneyim ederek gördüğüm için yeni açtığım işyerine de bir tane Alarko klima aldım. Cihaz gerçekten çok az yakıyor ve çok iyi serinletiyor. Kışın biraz sorun yaşasam da kullanımından gayet memnunum. Çok az yakan cihaz geçen ay elektrik faturasını neredeyse ikiye katladı. Aynı kullanım olmasına rağmen neden böyle olduğunu anlayamadım. Çünkü düzenli klima bakımını da yaptırıyordum. Klima böyle yapınca hemen Alarko Servis Avcılar merkezini aradım. Ekipler çok ilgilendiler ve tüm personeller güler yüzlü bir yaklaşım sergilediler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım. Cihaz normal çalışmasını yapmasına rağmen içerisindeki termostatla ilgili parça nasıl arızalandıysa sanki iki katı çalışıyormuş gibi elektrik tüketiyormuş. Neyse şu an cihazdaki sorun giderildi, yeniden sorunsuz kullanıyorum.

  4. Alarko kombi için Avcılarda bakım yaptırmaya kalktığınız zaman pek fazla önemsenmiyor. Sürekli ileri tarihlere randevu veriyorlar ve gelen personeller çok isteksizce hareket edip, insanın sinirleriyle oynuyor. Bugüne kadar 4 farklı kombi servisini çağırdım hepsinde aynı muameleyle karşılaştım. Geçen yıl artık patlama noktasına gelince internette biraz araştırma yaptım ve Alarko Servis Avcılar firmasını buldum. Hakkında yazılan yorumlar hep iyi yorumlardı. Bende bu defa şansımı onlarla denemek için aradım ve ilk izlenimim gayet olumlu yönde. Çünkü telefonda görüştüğüm bayan arkadaş bana çok sıcak bir yaklaşım gösterdi. Kış öncesi dönemde olduğumuzda 2 gün sonraya randevu verdiler. Umarım gelen personelleri de aynı şekildedir de hep kendilerini tercih ederim bundan sonra.

  5. Büyük bir hevesle aldığım kombimde yaşadığım sorundan dolayı oldukça üzgündüm. Kombim oldukça sesli bir şekilde çalışıyordu. Açıkçası, sorunun motordan kaynaklandığını düşünüyordum. Yine de vakit kaybetmeden Alarko servis Avcılar numarasını aradım.
    Alarko servis Avcılar; benim de tahmin ettiğim gibi cihazın fan motorunda problem olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra, cihazın haznesindeki suda hava olmasından dolayı söz konusu problem yaşanıyormuş. Sonuç olarak, Alarko Avcılar servisi; parça değişimi yapılmasına karar verdi. Benim de onayımı alarak parça değişimi yaptılar. Ancak, kombimin garanti süresi içerisinde olmasından dolayı ekstra servis ücreti ödemek zorunda kalmadım. Yalnızca yedek parçanın ücretini ödedim. Müşterilerini ekonomik anlamda zorlamadıkları için Alarko’ya teşekkür ediyorum!

  6. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Çevremiz tarafından bu konuda sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz Alarko markasından yana oldu. Son zamanlara kadar kusursuz çalışan kombi bugünlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde ısıtmamaya başladı. Kombi ısıtma yapmıyor sorunu nasıl çözülür, konu hakkında değerli önerilerinizi bekliyoruz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com