İstanbul

Alarko Servis Bağcılar

ŞİRKET ADI: EMİR SOĞUTMA
ADRES: DEMİRKAPI MH. OSMANOĞLU CD. BİRLİK SK. NO:5/A
TELEFON: 0212 446 73 75
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Bade

  Bağcılar ilçesinde bulunan iş yerimde bir kaç defa aldığım servis hizmeti alsam da memnun etmemiştir. Klimanın peteğini ne kadar temizlemiş olsalar da halen tortu kalıyordu. Ancak bu durum sizinle tanıştıktan sonra ortadan kalktı. Teşekkürler.

 • Reply
  Alarko Kombilerinizin Bakımı için Bağcılar'da Yanınızdayız

  […] eğitimlerle de yeni çıkan ürünlerin bilgisini servis çalışanlarına aktarıyor. Bugün Alarko Servis Bağcılar’ı aramış olduğunuzda ilk olarak kombinin sorunu not ediliyor. Buna göre bakım mı […]

 • Reply
  Dila B.

  Çok merak ettiğim bir şey soracağım, Alarko marka bir kombi kullanıyorum. Evim oldukça küçük olduğu için bu seneye kadar hiç 200 liranın üzerinde fatura gelmemişti. Bu sene ise 250’nin altına düşmedi. Bunun nedeni tam olarak ne olabilir? Bu sorunu çözebilecek olan servis var ise Bağcılar civarında oturuyorum. Alarko servis Bağcılar’a geliyorsa ekipleri yönlendirebilir misiniz?

 • Reply
  Aylin N.

  Alarko marka kombim tam garanti süresi bittiği hafta arızalandı. Yetkili servisi aradım geldiler ve parça değiştirmelerine rağmen sorun düzelmedi. Yetkili servisler daha çok para kazanmak için gerekmese bile parça değiştiriyorlar. Bu yüzden ben de bir tane özel servis çağırdım. Google’a Alarko servis Bağcılar yazdım ve bu siteye rastladım. Gayet hızlı bir şekilde geldiler, çok kısa sürede sorunu çözdüler ve yetkili servise oranla da gayet makul bir para ödedim. Siz siz olun birkaç servise göstermeden, herhangi bir servise inanmayın.

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56