Alarko Servis Bağcılar

ŞİRKET ADI: EMİR SOĞUTMA
ADRES: DEMİRKAPI MH. OSMANOĞLU CD. BİRLİK SK. NO:5/A
TELEFON: 0212 446 73 75
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Bağcılar” üzerine 7 yorum

  1. Bağcılar ilçesinde bulunan iş yerimde bir kaç defa aldığım servis hizmeti alsam da memnun etmemiştir. Klimanın peteğini ne kadar temizlemiş olsalar da halen tortu kalıyordu. Ancak bu durum sizinle tanıştıktan sonra ortadan kalktı. Teşekkürler.

  2. Çok merak ettiğim bir şey soracağım, Alarko marka bir kombi kullanıyorum. Evim oldukça küçük olduğu için bu seneye kadar hiç 200 liranın üzerinde fatura gelmemişti. Bu sene ise 250’nin altına düşmedi. Bunun nedeni tam olarak ne olabilir? Bu sorunu çözebilecek olan servis var ise Bağcılar civarında oturuyorum. Alarko servis Bağcılar’a geliyorsa ekipleri yönlendirebilir misiniz?

  3. Alarko marka kombim tam garanti süresi bittiği hafta arızalandı. Yetkili servisi aradım geldiler ve parça değiştirmelerine rağmen sorun düzelmedi. Yetkili servisler daha çok para kazanmak için gerekmese bile parça değiştiriyorlar. Bu yüzden ben de bir tane özel servis çağırdım. Google’a Alarko servis Bağcılar yazdım ve bu siteye rastladım. Gayet hızlı bir şekilde geldiler, çok kısa sürede sorunu çözdüler ve yetkili servise oranla da gayet makul bir para ödedim. Siz siz olun birkaç servise göstermeden, herhangi bir servise inanmayın.

  4. Klimada Alarko markasını uzun yıllardır kullanıyoruz. İşyerinde Alarkonun farklı klima modellerini kullandık. Her modelinde gerçekten çok memnun kaldık. Bu yüzden kombi alırkende Alarkoyu tercih ettik. Alarko ürünleri çok kaliteli. Ama ben daha çok servis hizmetlerinin çok iyi olmasından dolayı tercih ediyorum. Çünkü her zaman göremeyeceğiniz kalitede servis hizmetleri bulunuyor. Alarko Servis Bağcılar merkezinin tüketici dostu hizmetleri gerçekten çok iyi. Kombide ne sorun olursa olsun çözebiliyorlar ve öyle çok fazla parada talep etmiyorlar. Ayrıca yaptıkları bir arıza için birkaç gün sonra tekrar çağırmak zorunda kalmıyorsunuz. En azından birkaç yıl gidiyor. Verdikleri hizmet için çok teşekkür etmek istiyorum. Umarım hep bu kalitede hizmet verirsiniz.

  5. Alarko kombimi oldukça uzun bir zaman önce satın almıştım. Bu süre zarfında kombimde birçok arıza meydana gelse de severek kullandığımı söyleyebilirim. Son olarak, kombiden sıcak su gelmemesinden dolayı Alarko servis Bağcılar ile iletişim kurdum.
    Alarko servis Bağcılar; tam söyledikleri saatte evime gelerek kombimle alakalı değerlendirmelerde bulundu. Sorun; ısınan suyun bir kısmının kalorifer sistemine karışmasından kaynaklanıyormuş. Üç yollu vananın arızalanmasından dolayı bu sorun yaşanmış. Alarko Bağcılar servisin soruna oldukça profesyonel bir şekilde yaklaşmasından dolayı memnuniyet duyduğumu söyleyebilirim. Buna ek olarak, bakım ve tamir işlemlerini oldukça titiz bir şekilde yapıyorlar. Evime herhangi bir zarar vermeden işlemlerini tamamladılar. Gerçek bir alkışı hak eden ekip!

  6. Alarko kombiyi binadaki komşularım uzun yıllardır kullanıyorlarmış ve oldukça memnunlarmış. Bende uzun süredir kombimden şikayet ettiğim için indirim kampanyası yaptığı dönemde önerileri doğrultusunda bende Alarko kombi aldım. Gerçekten kombi kullanmaya onu alınca başladım. Çok düşük tüketimli ve hiç arıza çıkarmayan bir çalışma performansı var. Bağcılar genelinde de Bağcılar Alarko Servisi hizmetleri gerçekten üst düzey kalitede. Aradığın anda ulaşabiliyor, aynı gün servis ekibi gönderiyor ve oldukça uygun fiyatlı şekilde tüm hizmetleri sunuyor. Gerçekten bir servisten beklenebilecek her türlü kritere sahip. Kombinin iyi performansından ziyade Bağcılar’daki servisin hizmetleri için bile Alarko kombi alınabilir. Çok kaliteli kombi kullanabiliyorsunuz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com