Alarko Servis Beşiktaş

Alarko servis Beşiktaş firması bünyesinde yer alan servislerimiz sizlere hızlı servis hizmeti vermek için kendilerini her geçen gün daha çok geliştiriyor. Böylelikle sizlerin hiçbir şekilde mağdur olmadan kombilerinizin bakımını ve onarımını yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin en başta gelen politikaları arasında yer alıyor. Alarko servis Beşiktaş olarak profesyonel ve alanında uzman ekibimizle kombilerinizin ihtiyacı olan her şeyi yapmak için hazırız. Kombilerinizin tekrar tekrar sorun çıkarmasını önlemek için son teknolojik özelliklere sahip cihazlar kullanmaya öncelik veriyoruz. Uygun fiyatlarımız ile alacağınız hizmetler için çalışma saatleri içerisinde haftanın 6 günü istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Kombilerinizin bakımı ve onarımı için kullandığımız teknolojik cihazlar ile profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere güvenilir hizmet vermeye özen gösteriyoruz.


ŞİRKET ADI: ENTROPİ MÜHENDİSLİK
ADRES: SEYRANTEPE MAH. YILDIZ SOK.NO:28 SEYRANTEPE 4.LEVENT
TELEFON: 0212 284 80 27
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: GAMA ISI
ADRES: GARANTİ MAH ERGİN SOKAK MERİÇ KONAK APT A BLOK NO:20/A ETİLER
TELEFON: 0212 263 05 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Beşiktaş” üzerine 11 yorum

  1. Alarko kombi kullanıyorum açıldıktan birkaç dakika sonra su damlatmaya başlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

  2. İstanbul’ un merkezinde bir lokasyonda oturmama rağmen uzun süredir kullandığım ve birden suyu ısıtmamaya başlayan Alarko kombim için doğru düzgün bir servis bulamadım. Artık cihazı satmaya karar vermiştim ki internette yorumlarını okuduğum Beşiktaş Alarko Servisi merkezini son kez aramaya karar verdim. İyi ki de aramışım özel servis olmalarına rağmen oldukça ilgili yaklaştılar ve en az 3 servisin çözemediği sorunu pratik şekilde çözdüler.

  3. Bilen bilir Beşiktaş, gerçekten İstanbul’ un en merkezi yerlerinden birisi. Bu yüzden de bir servis çağırdığınız zaman birkaç güne gelirlerse iyi. Çünkü fazlasıyla yoğun nüfusun olduğu bölgede servis merkezleri çok yoğun çalışma temposuna sahipler. Durumun böyle olduğunu bildiğimden, buna dikkat etmeye çalışıyorum ama geçenlerde sürpriz bir şekilde kombim beni ortada bıraktı. Bunun üzerine çağırdığım Alarko Servis Beşiktaş ertesi gün gelerek, beni çok şaşırttı.

  4. Evimizde uzun zamandır kullanmış olduğumuz kombi, yeterli sıcak suyu üretemediği için bazı odaların ısısı istenilen seviyeye gelmemeye başladı. Bunun üzerine Alarko Servis Beşiktaş şubesini arayarak bilgi verdik ve ekip göndereceklerini ilettiler. Adresime ulaşan servis ekipleri, kontrollerini yaparak arızayı basit ve hızlı bir şekilde giderdiler. Bunun ardından kombi daha sağlıklı çalışmaya başladı.

  5. Berşiktaş’ ta çok merkezi bir yerde oturuyorum ve ne kışın ne de yazın eve Alarko kombim için bir tane servis getiremiyorum. İlla ki birkaç gün sonrasına randevu alabiliyorum. Merkezi bir yer olsa da bilişim çağında bu şekilde gecikmeli bir hizmet anlayışının hala var olmasını anlamıyorum. Sonuçta kombi çok önemli bir gereklilik. Sadece kışın ısınmak için değil tüm yol boyunca yıkanmak için bile kullanmak gerekebiliyor. Birkaç gün sonrasına randevu verilince doğal olarak çok büyük bir sorun haline geliyor. Ben bile çok bilgime rağmen ateşleme sisteminde küçük bir parçanın değişmesi gerektiğini biliyorum. Herhalde ucuza çözülecek bir kombi arızası diye ötelenip duruyorum. Alarko Servis Beşiktaş arayışı içerisindeyim, önerebileceğiniz yer arıyorum.

  6. Genelde aldığım bir ürün yada hizmet için internette çok fazla yorum yazan bir insan değilim. Bununla pek uğraşmaya vaktim yok ve hiç aklıma bile gelmediği oluyor. Ama daha önce bir servis firmasından görmediğim sıcak ve iyi niyetli bir yaklaşımı görünce, herkesin bundan haberdar olmasını istedim. Çünkü internette kombi servislerinde hep şikayetler olduğundan, hangisinin iyi olduğunu bulmak gerçekten zor olabiliyor. Bu yorumumla hem iyi ve güvenilir kombi servisi arayanlara yardımcı olmak hem de firmanın hizmetlerine bir nevi teşekkür etmek istedim. Alarko Servis Beşiktaş firmasını tüm Alarko kombi cihazları için hiç endişe etmeden arayabilirsiniz. Çok ilgililer ve işlerinde çok iyiler.

  7. Yoğuşmalı kombiye sahip birisi olarak her ne kadar bu zamana kadar sorun yaşamasam da bir süre sonra kombimin arıza yaptığına şahit oldum. Vakit kaybetmeden Alarko servis Beşiktaş numarasını aradım.
    Alarko servis Beşiktaş; yoğuşma giderinin ve gider ağzının donmasından dolayı söz konusu sorunun yaşandığını bana aktardı. Yoğuşma giderinin uygun çapta olmamasından dolayı bu tür bir sorun meydana gelmiş. Buna ek olarak, izolasyonu yapılmadığı için kombimde arıza meydana gelmiş. Don korumasının aktif olmamasından dolayı kombimle alakalı sorun yaşanmış. Alarko Beşiktaş servisinin vermiş olduğu bu bilgiler ve gerekli işlemleri yapması sayesinde kombimdeki sorun kısa zamanda çözülmüş oldu. Onlara bu konuda teşekkürlerimi sunuyorum.

  8. Kombimiz artık yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Bu konuda bir hayli fazla önerildiğinden dolayı tercihimiz Alarko markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Hatta son zamanlara kadar kusursuz bir performansa sahipti. Ancak kombi son günlerde yeterince iyi ısıtmamaya başladı. Kombi çalıştığı halde peteklere yeterince ısı gitmiyor. Bu konu bizim için özellikle soğuk kış aylarında bulunduğumuz bugünlerde büyük sıkıntı haline geldi. Ne yaptıysak bu sorunu bir türlü ortadan kaldıramadık. Kombi çalışıyor peteklere ısı vermiyor sorunundan nasıl kurtuluruz acil olarak bu konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com