İstanbul

Alarko Servis Beşiktaş

Alarko servis Beşiktaş firması bünyesinde yer alan servislerimiz sizlere hızlı servis hizmeti vermek için kendilerini her geçen gün daha çok geliştiriyor. Böylelikle sizlerin hiçbir şekilde mağdur olmadan kombilerinizin bakımını ve onarımını yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin en başta gelen politikaları arasında yer alıyor. Alarko servis Beşiktaş olarak profesyonel ve alanında uzman ekibimizle kombilerinizin ihtiyacı olan her şeyi yapmak için hazırız. Kombilerinizin tekrar tekrar sorun çıkarmasını önlemek için son teknolojik özelliklere sahip cihazlar kullanmaya öncelik veriyoruz. Uygun fiyatlarımız ile alacağınız hizmetler için çalışma saatleri içerisinde haftanın 6 günü istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Kombilerinizin bakımı ve onarımı için kullandığımız teknolojik cihazlar ile profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere güvenilir hizmet vermeye özen gösteriyoruz.


ŞİRKET ADI: ENTROPİ MÜHENDİSLİK
ADRES: SEYRANTEPE MAH. YILDIZ SOK.NO:28 SEYRANTEPE 4.LEVENT
TELEFON: 0212 284 80 27
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: GAMA ISI
ADRES: GARANTİ MAH ERGİN SOKAK MERİÇ KONAK APT A BLOK NO:20/A ETİLER
TELEFON: 0212 263 05 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Esra

  Alarko kombi kullanıyorum açıldıktan birkaç dakika sonra su damlatmaya başlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim?

 • Beşiktaş Alarko Servis Hizmetleri Nelerdir? | Bilgi Rehberi

  […] Alarko Servis Beşiktaş ekibi olarak uzun yıllardır bu bölgede Alarko ürünlerinin bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ekimizde yer alan tüm teknik servis elemanları Alarko ürünlerinin bakım ve tamirlerinde eğitimli aynı zamanda tecrübeli kişilerdir. Profesyonel, uzun vadeli çözüme odaklı, güler yüzlü teknik elemanlarımız ihtiyacınız olan servis hizmetini sizlere sunmaktadır. Telefon numaramızı tuşlayarak bakım ya da arıza kaydı oluşturup firmamızdan özel servis desteği alabilirsiniz. Ayrıca firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak kayıt alıp hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir servis desteği için bizlere ulaşabilirsiniz. […]

 • Mümtaz T.

  İstanbul’ un merkezinde bir lokasyonda oturmama rağmen uzun süredir kullandığım ve birden suyu ısıtmamaya başlayan Alarko kombim için doğru düzgün bir servis bulamadım. Artık cihazı satmaya karar vermiştim ki internette yorumlarını okuduğum Beşiktaş Alarko Servisi merkezini son kez aramaya karar verdim. İyi ki de aramışım özel servis olmalarına rağmen oldukça ilgili yaklaştılar ve en az 3 servisin çözemediği sorunu pratik şekilde çözdüler.

 • Güvenilir Alarko Kombi Servisi Beşiktaş'da Hizmetinizde | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] noktasında da Alarko teknolojisi ile birlikte yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Alarko Servis Beşiktaş merkezimiz ise uzun yıllardır Alarko markalı kombi kullanıcılarının cihazlarını sorunsuz […]

 • Rasim O.

  Bilen bilir Beşiktaş, gerçekten İstanbul’ un en merkezi yerlerinden birisi. Bu yüzden de bir servis çağırdığınız zaman birkaç güne gelirlerse iyi. Çünkü fazlasıyla yoğun nüfusun olduğu bölgede servis merkezleri çok yoğun çalışma temposuna sahipler. Durumun böyle olduğunu bildiğimden, buna dikkat etmeye çalışıyorum ama geçenlerde sürpriz bir şekilde kombim beni ortada bıraktı. Bunun üzerine çağırdığım Alarko Servis Beşiktaş ertesi gün gelerek, beni çok şaşırttı.

 • Alarko Kombileriniz Beşiktaş Bölgesinde Bize Emanet

  […] Alarko Servis Beşiktaş müşteri memnuniyetini kendine hedef olarak belirlemiş ve de tüm İstanbul sınırlarındaki insanlara hizmet vermektedir. 7gün 24 saat hizmet vermekte olup zaman sınırlaması konusunu hayattan çıkarmaktadır. Sizlerde istediğiniz her an firmanın internet üzerindeki web sitesiyle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Alarko markalı ürünlerinizin bakım, onarım ve tamir işleri en kısa zamanda yapılmakta olup sizlere güvenli bir şekilde geri iade edilmektedir. Ayrıca firma tarafından yapılan onarım ve tamir işlerinde 1 yıl parça ve işçilik garantisi firma tarafından sunulmaktadır. […]

 • Mustafa

  Evimizde uzun zamandır kullanmış olduğumuz kombi, yeterli sıcak suyu üretemediği için bazı odaların ısısı istenilen seviyeye gelmemeye başladı. Bunun üzerine Alarko Servis Beşiktaş şubesini arayarak bilgi verdik ve ekip göndereceklerini ilettiler. Adresime ulaşan servis ekipleri, kontrollerini yaparak arızayı basit ve hızlı bir şekilde giderdiler. Bunun ardından kombi daha sağlıklı çalışmaya başladı.

 • Hatice

  Berşiktaş’ ta çok merkezi bir yerde oturuyorum ve ne kışın ne de yazın eve Alarko kombim için bir tane servis getiremiyorum. İlla ki birkaç gün sonrasına randevu alabiliyorum. Merkezi bir yer olsa da bilişim çağında bu şekilde gecikmeli bir hizmet anlayışının hala var olmasını anlamıyorum. Sonuçta kombi çok önemli bir gereklilik. Sadece kışın ısınmak için değil tüm yol boyunca yıkanmak için bile kullanmak gerekebiliyor. Birkaç gün sonrasına randevu verilince doğal olarak çok büyük bir sorun haline geliyor. Ben bile çok bilgime rağmen ateşleme sisteminde küçük bir parçanın değişmesi gerektiğini biliyorum. Herhalde ucuza çözülecek bir kombi arızası diye ötelenip duruyorum. Alarko Servis Beşiktaş arayışı içerisindeyim, önerebileceğiniz yer arıyorum.

 • Özcan

  Genelde aldığım bir ürün yada hizmet için internette çok fazla yorum yazan bir insan değilim. Bununla pek uğraşmaya vaktim yok ve hiç aklıma bile gelmediği oluyor. Ama daha önce bir servis firmasından görmediğim sıcak ve iyi niyetli bir yaklaşımı görünce, herkesin bundan haberdar olmasını istedim. Çünkü internette kombi servislerinde hep şikayetler olduğundan, hangisinin iyi olduğunu bulmak gerçekten zor olabiliyor. Bu yorumumla hem iyi ve güvenilir kombi servisi arayanlara yardımcı olmak hem de firmanın hizmetlerine bir nevi teşekkür etmek istedim. Alarko Servis Beşiktaş firmasını tüm Alarko kombi cihazları için hiç endişe etmeden arayabilirsiniz. Çok ilgililer ve işlerinde çok iyiler.

 • Mehtap

  Yoğuşmalı kombiye sahip birisi olarak her ne kadar bu zamana kadar sorun yaşamasam da bir süre sonra kombimin arıza yaptığına şahit oldum. Vakit kaybetmeden Alarko servis Beşiktaş numarasını aradım.
  Alarko servis Beşiktaş; yoğuşma giderinin ve gider ağzının donmasından dolayı söz konusu sorunun yaşandığını bana aktardı. Yoğuşma giderinin uygun çapta olmamasından dolayı bu tür bir sorun meydana gelmiş. Buna ek olarak, izolasyonu yapılmadığı için kombimde arıza meydana gelmiş. Don korumasının aktif olmamasından dolayı kombimle alakalı sorun yaşanmış. Alarko Beşiktaş servisinin vermiş olduğu bu bilgiler ve gerekli işlemleri yapması sayesinde kombimdeki sorun kısa zamanda çözülmüş oldu. Onlara bu konuda teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Şahin

  Kombimiz artık yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Bu konuda bir hayli fazla önerildiğinden dolayı tercihimiz Alarko markasından yana oldu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Hatta son zamanlara kadar kusursuz bir performansa sahipti. Ancak kombi son günlerde yeterince iyi ısıtmamaya başladı. Kombi çalıştığı halde peteklere yeterince ısı gitmiyor. Bu konu bizim için özellikle soğuk kış aylarında bulunduğumuz bugünlerde büyük sıkıntı haline geldi. Ne yaptıysak bu sorunu bir türlü ortadan kaldıramadık. Kombi çalışıyor peteklere ısı vermiyor sorunundan nasıl kurtuluruz acil olarak bu konu hakkında tavsiyelerinizi bekliyoruz.

Call Now ButtonServis Çağır