İstanbul

Alarko Servis Maltepe

Alarko servis Maltepe firması içerisinde yer alan servislerimiz sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için çalışıyor. Birçok servis noktasına sahip Alarko sizlere Maltepe ilçesi içerisinde de hızlı servis sunuyor. Hızlı servisimiz sayesinde sorunlarınızı ertelemenize gerek kalmayacak. Teknolojik cihazlarımız ile kombilerinizin bakımını ve onarımını yapıyoruz.

Alarko servis Maltepe olarak alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede alacağınız kaliteli ve güvenilir hizmetin teminatını sizlere veriyoruz. Uygun fiyat politikamız ile de kombilerinizin bakımını ve onarımını yapıp sizlerinde memnun olması için çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetinin artması için ve sizlere daha iyi hizmet vermek için her gün daha çok kendimizi geliştiriyoruz. Alarko kombilerinizin bakımı ve onarımını servislerimize yaptırmanız kombilerinizin daha kaliteli ve yüksek verimle çalışmasını sağlar.


ŞİRKET ADI: AG MÜHENDİSLİK
ADRES: ÇINAR MH. ATATÜRK CD. CANLI SOK. GÜLBAĞ APT 3/A
TELEFON: 0216 489 11 11
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: SER MÜHENDİSLİK
ADRES: CEVİZLİ MAH. ZUHAL CAD. YILDIZ SK. NO:8
TELEFON: 0216 305 80 30
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

7 Yorum

 • Reply
  İrfan

  Klimalar özellikle yaz aylarındaki görevini biraz eksik şekilde yerine getiriyor. Acaba soğutma sorunu neyden kaynaklanıyor olabilir?

 • Reply
  Maltepe'nin Tüm Alarko Servisleri Tek Bir Adreste! - Aykut Canol

  […] servislere web adresi üzerinden veya telefon numarası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alarko Servis Maltepe, bu bölgedeki halka hizmet vermektedir. Hizmet almak için hemen irtibata geçebilirsiniz. […]

 • Reply
  Zuhal T.

  En az 3 yıldır kullandığım Alarko kombiyi yoğun şekilde hem sıcak su hem de ısınmak için kullanıyorum. Bu kışa kadar herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. Ancak bu kış başından beri çok fazla yakmaya başladı ve doğalgaz faturası binada herkese 80-90 tl civarında gelirken bana 150’ den aşağıya gelmemeye başladı. Bunun üzerine çevrenin önerisi ile Alarko Servis Maltepe merkezine başvuru gerçekleştirdim ve iyi ki de kendilerini çağırmışım. Çünkü çok ekonomik şekilde sorunu giderdiler ve ben kışın başından beri ödediğim yüksek doğalgaz faturalarıyla kaldım.

 • Reply
  Alarko Özel Servis Maltepe Telefonu: 444 78 56 -

  […] Alarko Servis Maltepe olarak, evinizde kullanmış olduğunuz Alarko marka kombilerin, bakımlarını ve teknik süreçte yaşanabilecek aksaklıkları giderebilmek için kurulduk. Maltepe başta olmak üzere neredeyse bütün Anadolu Yakası, müşterinin ihtiyacına bağlı olarak da Avrupa Yakası’nda faaliyet göstermekteyiz. Firmamız, neredeyse piyasada yer alan tüm kombi markalarının tamiri konusunda bilgi sahibi olan, usta personelleri ile de birçok evde ya da ofiste bulunan kombilerin tamirini gerçekleştiren gerçek bir firmadır. Birçok personeli bulunmakta, her biri son derece saygılı ve titiz bir şekilde işlerini gerçekleştirmektedir. Teknik servis hizmeti vermenin iş birliği halinde gerçekleştirilmesi gerektiğini bilen firmamız, bugün birçok büyük firmanın kombisini tamir etme olanağı da bulmuştur. Alarko Servis olarak, Alarko marka cihazlarda meydana gelebilecek aksaklıkların tamamı konusunda bilgi sahibiyiz. Kombinin, hızlı şekilde tamir edilmesi ve cihazın tekrar sıcak su elde edebilecek kıvama getirilmesi firmamızın faaliyet gösterdiği hizmetlerden yalnızca bir tanesi. Hızlı şekilde hizmet sağlayan, müşteri memnuniyetini kendine esas alan firmamız, bu sebepten ötürü İstanbul’da kombi servisi konusunda oldukça popüler. Alarko servis Maltepe adı ile ünlenen firmamız, her gün pek çok müşteriden teknik servis konusunda talep almaktadır. Müşteriyi ziyaret eden ve kombisindeki sorunu belirleyip çözen firmamız, hizmetlerine uzun yıllar daha devam etmeyi amaçlamaktadır. Alarko servisine ihtiyacınız varsa, size yardımcı olmak isteriz. […]

 • Reply
  İstanbul Maltepe'de Alarko Kombi Servis Hizmeti - Tablet Adam

  […] geçen gün hızla gelişen kombi teknolojisini yakından takip eden Alarko Servis Maltepe merkezi uzman ekipleri ve güncel teknolojinin entegre edildiği servis altyapısı ile tüm Alarko […]

 • Reply
  İrfan O.

  Daha önce Ankara’ da otururken kullandığım Alarko kombiye servis hizmeti almak istediğimde bu durum benim için oldukça problemli bir durum haline geliyordur. İstanbul’ da da aynı sorunla karşılaşacağımı düşünmeme rağmen yeni bir kombi almak istemediğimden Alarko kombimi kullanmaya devam ediyordum. Kısa bir süre önce yine arızalanan kombi için Alarko Servis Maltepe merkezine başvurdum ve daha önce hiç görmediğim şekilde hızlıca sorunumu çözüp, gittiler.

 • Reply
  Aziz K.

  İstanbul’ un en hareketli ilçelerinden birisi olan Maltepe’de oturuyorum ve burası gerçekten çok merkezi bir yer. Ancak gel gör ki geçtiğimiz hafta arızalanan Alarko kombi için halen eve bir tane servis getirebilmiş değilim. Üstelik sorunun çözümünü ben bile biliyorum ama hem ekipman olmadığından hem de güvenli olmadığından müdahale etmek istemiyorum. Bu konuda yardımcı olacak Maltepe Alarko Servis merkezi arıyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56