Alarko Servis Maltepe

Alarko servis Maltepe firması içerisinde yer alan servislerimiz sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için çalışıyor. Birçok servis noktasına sahip Alarko sizlere Maltepe ilçesi içerisinde de hızlı servis sunuyor. Hızlı servisimiz sayesinde sorunlarınızı ertelemenize gerek kalmayacak. Teknolojik cihazlarımız ile kombilerinizin bakımını ve onarımını yapıyoruz.

Alarko servis Maltepe olarak alanında uzman ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede alacağınız kaliteli ve güvenilir hizmetin teminatını sizlere veriyoruz. Uygun fiyat politikamız ile de kombilerinizin bakımını ve onarımını yapıp sizlerinde memnun olması için çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetinin artması için ve sizlere daha iyi hizmet vermek için her gün daha çok kendimizi geliştiriyoruz. Alarko kombilerinizin bakımı ve onarımını servislerimize yaptırmanız kombilerinizin daha kaliteli ve yüksek verimle çalışmasını sağlar.

Alarko Servis Maltepe

ŞİRKET ADI:AG MÜHENDİSLİK
ADRES:ÇINAR MH. ATATÜRK CD. CANLI SOK. GÜLBAĞ APT 3/A
TELEFON:0216 489 11 11
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:SER MÜHENDİSLİK
ADRES:CEVİZLİ MAH. ZUHAL CAD. YILDIZ SK. NO:8
TELEFON:0216 305 80 30
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Maltepe” üzerine 13 yorum

 1. Klimalar özellikle yaz aylarındaki görevini biraz eksik şekilde yerine getiriyor. Acaba soğutma sorunu neyden kaynaklanıyor olabilir?

 2. En az 3 yıldır kullandığım Alarko kombiyi yoğun şekilde hem sıcak su hem de ısınmak için kullanıyorum. Bu kışa kadar herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. Ancak bu kış başından beri çok fazla yakmaya başladı ve doğalgaz faturası binada herkese 80-90 tl civarında gelirken bana 150’ den aşağıya gelmemeye başladı. Bunun üzerine çevrenin önerisi ile Alarko Servis Maltepe merkezine başvuru gerçekleştirdim ve iyi ki de kendilerini çağırmışım. Çünkü çok ekonomik şekilde sorunu giderdiler ve ben kışın başından beri ödediğim yüksek doğalgaz faturalarıyla kaldım.

 3. Daha önce Ankara’ da otururken kullandığım Alarko kombiye servis hizmeti almak istediğimde bu durum benim için oldukça problemli bir durum haline geliyordur. İstanbul’ da da aynı sorunla karşılaşacağımı düşünmeme rağmen yeni bir kombi almak istemediğimden Alarko kombimi kullanmaya devam ediyordum. Kısa bir süre önce yine arızalanan kombi için Alarko Servis Maltepe merkezine başvurdum ve daha önce hiç görmediğim şekilde hızlıca sorunumu çözüp, gittiler.

 4. İstanbul’ un en hareketli ilçelerinden birisi olan Maltepe’de oturuyorum ve burası gerçekten çok merkezi bir yer. Ancak gel gör ki geçtiğimiz hafta arızalanan Alarko kombi için halen eve bir tane servis getirebilmiş değilim. Üstelik sorunun çözümünü ben bile biliyorum ama hem ekipman olmadığından hem de güvenli olmadığından müdahale etmek istemiyorum. Bu konuda yardımcı olacak Maltepe Alarko Servis merkezi arıyorum.

 5. Bu sene kış ayına girdiğimizde ilk iki ay doğalgaz faturamı görünce şok yaşadım. Aslında ilk ay bu durumun geçiçi olduğunu düşünüp ikinci faturayı bekledim ama sorun düzelmeyince Maltepe Alarko Servis ile iletişime geçtim. Arkadaşlar bana telefonda güzel bir izahat yaparak kombinin içinde pislik biriktiğini ve temizlenmez ise doğalgaz faturalarımın yüksek geleceğini söyledi. Kendilerinden fiyat aldıktan sonra pek çok farklı yer ile konuştum. Üstelik bunlar servis değil tekil kişilerdi ve yüksek fiyat istediler. Maltepe Alarko Servis’i arayarak bakım için evime davet ettim. Konuştuğum tüm kişilerden daha profesyonel şekilde daha cüzzi miktarda sorunumu hallettiler. Doğalgaz faturalarımda yarı yarıya düşüş yaşadım. Hepsine teşekkür ediyorum.

 6. Geçen yaz indirimde olduğunu görünce yazın bu bunaltıcı sıcaklarından kaçmak için biraz da zorunluluktan işyerine Alarko klima aldım. İlk birkaç ay sorun yaşamadan kullandım. Hatta kışın birkaç defa sıcak modunda da kullandım ama hemen ardından cihaz kafayı yedi. Ne doğru düzgün sıcak veriyor ne de soğuk veriyor. Bir türlü çözüm sağlayamadım. Üstelik 2 farklı servisten teknik destek aldım. Şimdi yazın ortasında klimasız kaldık. Maltepe bölgesinde güvenebileceğim ve gerçekten işini hakkıyla yapan bir servis arıyorum. Maltepe Alarko Servisi konusunda vereceğiniz tüm tavsiyelere talibim. Gerçekten şimdiden teşekkür ederim. Cihazın sorununu en kısa zamanda kesinlikle çözmem lazım yoksa yeni bir tane klima almak zorunda kalacağım.

 7. Maltepe gibi çok merkezi bir yerde oturduğumuz için kombi için servis çağırdığımız zaman, hiç aynı gün gelmediler. Aslında bu yorumu şikayet amaçlı yazmıyorum. Çünkü Maltepe’ de Alarko kombilerin çok fazla kullanıldığını biliyorum ve Alarko Servis Maltepe firmasının samimiyetine de fazlasıyla güveniyorum. Kendileri elinden geleni yapıyorlar ama bu da belirli bir ölçüde oluyor. Eve geldikleri zaman yaptıkları her işlemde iş ahlakına uygun şekilde hareket ediyorlar. Çok fazla yoğunluk olmasına rağmen tüm müşterileri için gerçekten mümkün olan en erken zamana randevu vermeye çalışıyorlar. Eğer kombi bakımı falan yaptırmayı düşünüyorsanız firmayı erkenden aramanızı tavsiye etmek için aradım. Hizmetleri için personellerine teşekkür ediyorum.

 8. Bundan altı ay önce Alarko marka kombi satın almıştım. Kombimi uzun süre boyunca severek kullanmıştım. Bir süre sonra kombimin düzgün bir şekilde çalışmadığını fark ettim. Bunun üzerine Alarko servis Maltepe ile temas kurdum.
  Alarko servis Maltepe; kombinin periyodik bakımının yapılmamasından dolayı arızalandığını söyledi. Ayrıca, geçtiğimiz kış ayında yoğun olarak kombi kullandığım için parça aşınmaları meydana gelmiş. Bu sebeplerden dolayı, kombimin çalışmaması söz konusuymuş. Alarko servisi, gereken parça değişimini yaptıktan sonra bana bakım konusunda birtakım tavsiyelerde bulundu. Verdikleri kaliteli ve uygun fiyatlı hizmete ek olarak benimle bu kadar ilgilenmelerinden dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Aksi takdirde, bu kış benim için çok zor geçebilirdi!

 9. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almaya karar verdik. Özellikle bu dönemde çevremiz tarafından bir hayli fazla övüldüğünden dolayı seçimimiz Alarko markasından yana olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde tam olarak beklediğimiz performansı sunsa da, zamanla bu performansı aratmaya başladı. Özellikle açık olduğu halde yeterince ısıtmamaya başladı. Bu zamana kadar herhangi bir sorun görmemiştik. Bu kombiyle ilgili karşımıza çıkan ilk sorun oldu. Kombi açık olduğu halde yeterince ısıtmıyor sorununa karşı neler yapılabilir, bu sorundan kurtulmak için nasıl bir yol izlemeliyiz tavsiyelerinizi bekliyoruz. Zira bu sorun soğuk kış aylarında bizim için çok büyük bir sıkıntı olmaya başladı.

 10. Uzun yıllardır evimizde kullandığımız Alarko marka kombimizin termostatının yeri değiştirildiği esnada duvara çivi çakarken yere düştü ve kırıldı. Bu sebeple termostatı kullanılamaz hale geldi. İnternetten araştırıp baktım ve yeni termostat almak zorunda kaldık. Ben de vakit kaybetmeden Alarko Servis Maltepe şubesiyle iletişime geçip eski termostatı yenisiyle değiştirdim.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com