Alarko Servis Ümraniye

Alarko servis Ümraniye firması kapsamı içerisinde yer alan profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize hızlı şekilde servis hizmeti vermek için, kendini geliştirmek için çalışıyor. İstanbul’un birçok yerinde servis noktası olan Alarko markası Ümraniye ilçesi içinde servis hizmeti veriyor. Kombilerinizin bakımı ve onarımı konusunda profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz sayesinde güvenilir ve kaliteli hizmet alacağınızdan emin olun. Kombi bakımı ve onarımı sırasında teknolojik cihazlarımız kullanılır. Alarko servis Ümraniye firması olarak siz değerli müşterilerimiz için uyguladığımız uygun fiyatlarımız sayesinde bakım ve onarım için gayet uygun ücretler karşılığında kombinizi daha iyi şekilde kullanacaksınız. Güvenilir hizmetlerimiz ile de kombilerinizin bakım ve onarımı sonrasında kombinizle ilgili herhangi bir sorun yaşama olasılığınızı en alt seviyeye indiriyoruz. Aldığınız hizmetler sonrasında sizlerin memnuniyeti bizler için en önemli amaçlardan olup sizlerin memnun olması için çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirdiğimiz bu alanda en büyük desteğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Alarko Servis Ümraniye

ŞİRKET ADI:ALMİTSAN TİCARET
ADRES:YUKARI DUDULLU MAH. TAVUKÇUYOLU CAD. ADAÇAYI SK. NO: 5
TELEFON:0216 415 27 97
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:BALKAÇ ISITMA SOĞUTMA
ADRES:ALTINŞEHİR MAH. ŞENGÜL SOK. NO:50/A 34775 – YUKARI DUDULLU
TELEFON:0216 316 70 63
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:UĞUR KLİMA
ADRES:ALTINŞEHİR MAH.MENDERES SOK.ÇAĞKENT SİTESİ NO:58
TELEFON:0216 314 84 50
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Ümraniye” üzerine 11 yorum

 1. Arkadaşlarım evlerine Alarko marka kombi almışlar. Bana çok memnun olduklarını söylediler. Bende bu markayı almayı düşünüyorum ama acaba Alarko Servis Ümraniye bölgesinde var mı? Arkadaşlarım Avrupa yakasında oturuyor çünkü. Biz kaliteli bir hizmet alabilir miyiz? Bir de en uygun fiyatlı ve kullanışlı modeli hangisi acaba? Daha önce kullanmadığım bir marka olduğu için önerseler de bazı tereddütlerim var.

 2. İstanbul gibi bir şehirde kombinin arızalanmasının günlük yaşamdaki etkilerini herkes biliyordur. Benimde uzun süredir kullandığım Alarko kombi geçtiğimiz ay arızalandı. Bunun üzerine servis çağırdım ancak sorunu çözemediler. Bende 2 farklı servise daha başvuruda bulundum sorunum hale çözüme kavuşmadı. Bana Alarko Servis Ümraniye hizmetleri konusunda tavsiyede bulunabilir misiniz? Havalar daha ısınmamışken klimayla yüksek elektrik faturası ödemek zorunda kalıyorum.

 3. Geçtiğimiz kış boyunca hem elektrik faturasına hem de doğalgaz faturasına çok yüksek meblağlar bayılmak zorunda kaldım. Öyle bir noktaya geldi ki klima kullansam daha ekonomik olurdu o derece fatura ödedim yani. Bu arada çağırdığım hiçbir servis sorunuma çözüm olmadı. En son olarak kısa bir süre önce Ümraniye Alarko Servis merkezine başvurdum, geldiler ve düzenli bakım yaptırmamamdan dolayı böyle bir sorun olduğunu tespit edip, ekonomik şekilde sorunu çözdüler ve bundan sonra benim için bakım takibini yapacaklarını belirttiler.

 4. Piyasada hep duyduğumuz bir kombi markası olması nedeniyle tercih ettiğim Alarko kombi yüzünden artık kombiyle ısınmak bana sorun haline geldi. Sistematik şekilde kombinin termostatı, basınç seviyesi arızalanıp, arızalanıp duruyor. Sürekli en soğuk günlerde beni kombisiz bırakıyor. Alarko Servis Ümraniye merkezinin ilgili personelleri her arızada bana oldukça yardımcı oluyorlar. Artık tanışık duruma geldiğimiz personeller, anlık olarak sorunumu çözse de yine de neden bu şekilde sistematik olarak bu iki arızanın kombimde ortaya çıkmasının asıl nedenini çözemiyorlar. Üstelik kombiye sürekli ciddi arıza onarım maliyeti ödemek zorunda kalabildiğimden, gözüm gibi bakıyorum. Personellerin her seferinde söyledikleri şeylere dikkat ederek, cihazı kullanıyorum ki arızalanması yüzünden tekrar tekrar servis maliyeti ödemek zorunda kalmayayım.

 5. Dostlarımın ve bütün çevremin geçtiğimiz yıllarda kombi alacaksan Alarko ‘dan al demeleri üzerine kombimi Alarko marka aldım. Fakat böyle bir kombiyi aldığım güne gerçekten yazıklar olsun. Kombim ile aslına bakarsanız hiçbir sorunum yok. Fakat ne zaman küçük bir arızası olsa ve Alarko Servis Ümraniye ile iletişime geçsem bir türlü sorunu çözmek için evime gelmiyorlar. Servise kombiyi siz getirin diyorlar. Ben hiç anlamadığım bir elektronik ürünü duvardan sökerek nasıl servise götürebilirim? Ayrıca kombinin sorunu kendi mi yoksa petekler mi buna yerinde bakmak gerekir. Eğer işi yapmak istemiyorsanız çok yoğunuz gelemeyin deyin. İnsanları boş yere yalan ve sahte sözler ile oyalamayın. Buna hakkınız yok.

 6. Yeni taşındığımız evde Alarko markalı kombi varmış. Daha önce Alarko dışında çok sayıda farklı markanın cihazını kullandım ve bazılarında memnun kaldım bazılarında hiç memnun kalmadım. Kimisinin cihazı sorunluydu kimisinin servisinin hizmeti çok kötüydü. Ümraniye bölgesinde Alarko cihaz kullanan ve hem periyodik kombi bakımı hem de kombi arızası onarımı konusunda memnun kaldığınız bir Alarko Servis Ümraniye şubesi var mı? Bu konudaki deneyimleriniz nasıl? Bu gibi konulardaki tavsiyelerinizi iletirseniz kışa girmeden önce kombinin bakımını yaptırmak istiyorum ama güvenilir bir yerden bu hizmeti almak istiyorum. Sonra kışın ortasında deneyimsiz, kötü hizmeti olan bir servis yüzünden sorun yaşamak istemiyorum.

 7. Evde kullandığımız kombi bir ısıtıyor bir ısıtmıyor. Artık bu durum çok sinir bozucu hale geldi. Kombi aniden peteklere sıcak su göndermeyi bırakıyor. Bu yüzden de ev anında soğumaya başlıyor. Masraf olmaması adına kendim çeşitli şeyler yapmaya çalıştım ama bir türlü çözüm olmadı. Bu yüzden Alarko Servis Ümraniye firmasını arayarak, randevu almak mecburiyetinde kaldım. Pek fazla servis hizmetlerini kullanan birisi olmadığım için hangi firmanın iyi olduğu konusunda pek bilgim yok. Ümraniye’ de Alarko kombi servisi hizmetlerinin nasıl olduğunu bilen var mı? Daha önce bu firmayı kullanmış olanların, hizmetlerine ilişkin görüşleri ve deneyimleri neler? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 8. Alarko marka kombinin ne kadar popüler olduğunu herkes bilir. Açıkçası, Alarko markasına dair birtakım endişelerim vardı. Ancak, bilhassa servis çalışanlarının yaşadığımız sorunu çözme noktasındaki olumlu tavırlarından sonra endişelerimin boş olduğunu anladım.
  Hermetik bacalı kombimizin çalışmamasından dolayı Alarko servis Ümraniye numarasını aradım. Alarko servis Ümraniye; sorunun kombinin tozlanmasından dolayı oluştuğunu ifade etti. Kombimizin yanması için gereken oksijeni dış ortamdan almasından dolayı toz ve benzeri küçük parçacıklar kombinin içerisine girmiş. Kombinin fan kanatları üzerinde tozların tutunması söz konusu olmuş. Bu yüzden, yanma devrelerinde verim kaybı meydana gelmiş. Sorunu hem açıklayan hem de kısa zamanda çözen Alarko servisi gerçek bir takdiri hak ediyor!

 9. Kombimiz artık yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin de tavsiyelerine uyarak Alarko marka kombide karar kılmıştık. Satın aldığımız bu kombi ilk dönemlerde gerçekten kusursuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak son dönemler içinde bu performansında bariz bir şekilde düşüşler olduğunu fark ettik. Eski performansı ile bir kıyaslama yaptığımızda çok fazla değişiklik vardı. Kombi çalışır durumdayken eskiye nazaran şu an çok daha gürültülü. Rahatsız edici düzeyde bir sesi bulunuyor. Bu sorundan nasıl kurtulabileceğimize dair bazı araştırmalar yapsakta iyi bir sonuca varamadık. Kombinin gürültülü çalışması sorunundan nasıl kurtuluruz bu konuda tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 10. 2 yıla yakın süredir evimde Alarko kombi kullanıyorum ve cok memnunum. Geçen kış da havanın çok soğuk olması sebebiyle kombinin derecesini normalde yaktığım ısının neredeyse iki katına getirmiştim. Birden petekler soğumaya ve kombi ekranında F14 arıza kodunu vermeye başladı. İnternette bu arıza kodunu okuduğumda tehlikeli olabileceği ve anında servisi aranması gerektiği yazınca direkt Alarko Servis Ümraniye arayarak durumu bildirdim ve hemen gelip yüksek ısıdan kaynaklanan arızayı giderdiler.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com