İstanbul

Alarko Servis Ümraniye

Alarko servis Ümraniye firması kapsamı içerisinde yer alan profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize hızlı şekilde servis hizmeti vermek için, kendini geliştirmek için çalışıyor. İstanbul’un birçok yerinde servis noktası olan Alarko markası Ümraniye ilçesi içinde servis hizmeti veriyor. Kombilerinizin bakımı ve onarımı konusunda profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz sayesinde güvenilir ve kaliteli hizmet alacağınızdan emin olun. Kombi bakımı ve onarımı sırasında teknolojik cihazlarımız kullanılır. Alarko servis Ümraniye firması olarak siz değerli müşterilerimiz için uyguladığımız uygun fiyatlarımız sayesinde bakım ve onarım için gayet uygun ücretler karşılığında kombinizi daha iyi şekilde kullanacaksınız. Güvenilir hizmetlerimiz ile de kombilerinizin bakım ve onarımı sonrasında kombinizle ilgili herhangi bir sorun yaşama olasılığınızı en alt seviyeye indiriyoruz. Aldığınız hizmetler sonrasında sizlerin memnuniyeti bizler için en önemli amaçlardan olup sizlerin memnun olması için çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirdiğimiz bu alanda en büyük desteğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.


ŞİRKET ADI: ALMİTSAN TİCARET
ADRES: YUKARI DUDULLU MAH. TAVUKÇUYOLU CAD. ADAÇAYI SK. NO: 5
TELEFON: 0216 415 27 97
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: BALKAÇ ISITMA SOĞUTMA
ADRES: ALTINŞEHİR MAH. ŞENGÜL SOK. NO:50/A 34775 – YUKARI DUDULLU
TELEFON: 0216 316 70 63
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: UĞUR KLİMA
ADRES: ALTINŞEHİR MAH.MENDERES SOK.ÇAĞKENT SİTESİ NO:58
TELEFON: 0216 314 84 50
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Erman E.

  Arkadaşlarım evlerine Alarko marka kombi almışlar. Bana çok memnun olduklarını söylediler. Bende bu markayı almayı düşünüyorum ama acaba Alarko Servis Ümraniye bölgesinde var mı? Arkadaşlarım Avrupa yakasında oturuyor çünkü. Biz kaliteli bir hizmet alabilir miyiz? Bir de en uygun fiyatlı ve kullanışlı modeli hangisi acaba? Daha önce kullanmadığım bir marka olduğu için önerseler de bazı tereddütlerim var.

 • Reply
  Sevgi G.

  İstanbul gibi bir şehirde kombinin arızalanmasının günlük yaşamdaki etkilerini herkes biliyordur. Benimde uzun süredir kullandığım Alarko kombi geçtiğimiz ay arızalandı. Bunun üzerine servis çağırdım ancak sorunu çözemediler. Bende 2 farklı servise daha başvuruda bulundum sorunum hale çözüme kavuşmadı. Bana Alarko Servis Ümraniye hizmetleri konusunda tavsiyede bulunabilir misiniz? Havalar daha ısınmamışken klimayla yüksek elektrik faturası ödemek zorunda kalıyorum.

 • Reply
  Fahrettin E.

  Geçtiğimiz kış boyunca hem elektrik faturasına hem de doğalgaz faturasına çok yüksek meblağlar bayılmak zorunda kaldım. Öyle bir noktaya geldi ki klima kullansam daha ekonomik olurdu o derece fatura ödedim yani. Bu arada çağırdığım hiçbir servis sorunuma çözüm olmadı. En son olarak kısa bir süre önce Ümraniye Alarko Servis merkezine başvurdum, geldiler ve düzenli bakım yaptırmamamdan dolayı böyle bir sorun olduğunu tespit edip, ekonomik şekilde sorunu çözdüler ve bundan sonra benim için bakım takibini yapacaklarını belirttiler.

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56