İstanbul

Alarko Servis Şişli

Şişli bölgesindeki kombi servis ihtiyaçlarınız için profesyonel, güvenilir ve hızlı çözümler sunan bir teknik servis arıyorsanız Alarko Servis Şişli firmamızı arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan, kombi ile ilgili her türlü sorunun önemini ve ciddiyetini farkında olan bu yüzden alanında eğitimli ve profesyonel bir ekiple çalışan firmamız sizin için her geçen gün daha iyisini yapma gayretindedir. Alarko Servis Şişli kombilerinizle ilgili yıllık bakım, arıza tespiti ve onarım gibi hizmetler sunmaktadır. Kombiler söz konusu olduğunda uzman bir ekipten hızlı ve etkili bir destek almanın önemi ortadadır. Yüksek standarttaki hizmetimizden uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz ihtiyacınız olduğunda bize telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır.


ŞİRKET ADI: ÖZCAN TEKNİK
ADRES: İZZETPAŞA ÇİFTLİĞİ MH. CAM SK. NO: 5
TELEFON: 0212 219 82 61
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖZEN TEKNİK
ADRES: ORTAKLAR CAD. ÖĞRETMEN NİGAR SOK. GÜÇ APT. NO:5/1 MECİDİYEKÖY
TELEFON: 0212 266 22 26
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Şişli Alarko Kombi Bakım Onarım Hizmetleri | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] ortaya çıkabilmektedir. Böyle zamanlarda bireyler servise başvurarak sorunu iletmektedir. Alarko Servis Şişli olarak müşterilerimize meydana gelen mevcut problemin çözümü noktasında yardımcı […]

 • Reply
  Ömer B.

  Kaç senedir Alarko kombi kullanıyorum, şimdiye kadar hiç arızada yapmamıştı. Fakat son zamanlarda suyun bir sıcak bir soğuk akmasından dolayı servisi aradım. Gelip baktılar, adını bilmediğim bir parça söyleyip değişmesi gerekiyor dediler. Fakat parça ellerinde yokmuş. Kaç gündür gelmesini bekliyorum. Merak ettiğim konu şu Alarko parçası zor bulunan bir marka mı, yoksa beni oyalıyorlar mı? Bir de Alarko servis Şişli civarında başka var mı?

 • Reply
  Cem U.

  Alarko marka kombimin açıp kapatma tuşu içine kaçtı. Kombi daha yeni sayılır, en fazla 7-8 kere basmışızdır. Kombiyi açıp kapatmak için biraz uğraşmak gerekiyor. Öğrendiğime göre garanti kapsamına da girmiyormuş bu tuş. Sizce bu tuşun böyle olmasının bize zararı olur mu? Bir de duruma göre Şişli Alarko servisini arayacağım, sizce maliyeti ne olur? Ya da bu tuşu alsam kendim değiştirebilir miyim?

 • Reply
  Alarko Kombileriniz Emin Ellerde - Sekomon - Kişisel Blog

  […] büyük hale gelmemesi için bu Alarko kombi kullanıcıları için büyük önem taşımaktadır. Şişli Alarko Servis teknik bilgisi olan ve kombinizi rastgele kurcalamadan önce sorunun ne olduğu hakkında sizden […]

Görüşünüzü Paylaşın

ALARKO SERVİS444 78 56