Alarko Servis Şişli

Şişli bölgesindeki kombi servis ihtiyaçlarınız için profesyonel, güvenilir ve hızlı çözümler sunan bir teknik servis arıyorsanız Alarko Servis Şişli firmamızı arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan, kombi ile ilgili her türlü sorunun önemini ve ciddiyetini farkında olan bu yüzden alanında eğitimli ve profesyonel bir ekiple çalışan firmamız sizin için her geçen gün daha iyisini yapma gayretindedir. Alarko Servis Şişli kombilerinizle ilgili yıllık bakım, arıza tespiti ve onarım gibi hizmetler sunmaktadır. Kombiler söz konusu olduğunda uzman bir ekipten hızlı ve etkili bir destek almanın önemi ortadadır. Yüksek standarttaki hizmetimizden uygun fiyatlarla yararlanmak isterseniz ihtiyacınız olduğunda bize telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır.

Alarko Servis Şişli

ŞİRKET ADI:ÖZCAN TEKNİK
ADRES:İZZETPAŞA ÇİFTLİĞİ MH. CAM SK. NO: 5
TELEFON:0212 219 82 61
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:ÖZEN TEKNİK
ADRES:ORTAKLAR CAD. ÖĞRETMEN NİGAR SOK. GÜÇ APT. NO:5/1 MECİDİYEKÖY
TELEFON:0212 266 22 26
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Şişli” üzerine 10 yorum

 1. Kaç senedir Alarko kombi kullanıyorum, şimdiye kadar hiç arızada yapmamıştı. Fakat son zamanlarda suyun bir sıcak bir soğuk akmasından dolayı servisi aradım. Gelip baktılar, adını bilmediğim bir parça söyleyip değişmesi gerekiyor dediler. Fakat parça ellerinde yokmuş. Kaç gündür gelmesini bekliyorum. Merak ettiğim konu şu Alarko parçası zor bulunan bir marka mı, yoksa beni oyalıyorlar mı? Bir de Alarko servis Şişli civarında başka var mı?

 2. Alarko marka kombimin açıp kapatma tuşu içine kaçtı. Kombi daha yeni sayılır, en fazla 7-8 kere basmışızdır. Kombiyi açıp kapatmak için biraz uğraşmak gerekiyor. Öğrendiğime göre garanti kapsamına da girmiyormuş bu tuş. Sizce bu tuşun böyle olmasının bize zararı olur mu? Bir de duruma göre Şişli Alarko servisini arayacağım, sizce maliyeti ne olur? Ya da bu tuşu alsam kendim değiştirebilir miyim?

 3. Şişliye yeni taşındık. Henüz birkaç aydır buradayız ve daha önce hiç görmediğim kalitede bir kombi servis hizmeti alıyorum. Sadece bu sebeple bile Şişliye taşınabilirsiniz. Alarko Servis Şişli firması çok nadir göreceğiniz ve hatta hiç göremeyeceğiniz kalitede bir hizmet veriyor. Ne zaman ararsam arayım telefonlar bekletilmeden açılıyor. Personeli sıcak ve güler yüzlü. Eve gelen ekipleri her konuda sizi de bilgilendiriyor. Diğer firmaların personelleri gibi bir şeyler yapıp, hiçbir şey söylemeden gitmiyorlar. Yani kombiyi tamir ettirdiğiniz zaman neyin tamir edildiğini sorununun ne olduğunu sizde bilebiliyorsunuz. Böylesine güvenilir hizmetleri var. Her zaman sizi düşünerek hareket ediyorlar. Ekonomik çözüm mümkün olduğu zaman söylüyorlar.

 4. Alarko kombimi reklamlarda gördükten sonra satın almaya karar vermiştim. Bir süre hiçbir sorun yaşamadan kullandım. Ancak, zamanla kombimin su kaçırdığını bir başka deyişle su akıttığını keşfettim. Kombimin çalışmasını kötü etkileyen bu durum, bir yandan da her yerin devamlı olarak kirlenmesine sebep oluyordu. Sorunun çözülmesi adına vakit kaybetmeden Alarko servis Şişli numarasını aradım.
  Alarko servis Şişli; evime gelerek kombinin durumunu inceledi. Sonuç olarak, kombinin su doldurma vanasının arızalı olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine, vakit kaybetmeden parça değişimi yapılmasına karar verdiler. Bu noktada, Alarko servis çalışanlarına gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Çünkü, piyasaya kıyasla oldukça uygun bir yedek parça ücreti alarak sorunu çözdüler.

 5. Havayı çok fazla kurutmayan yapısı yüzünden çok severek kullandığım Alarko klimanın ön kısımda bulunan perdeleri belirli bir seviyede takılmaya başladı. Böyle olunca tam açıda soğutma yada ısıtma yapamamaya başladı. Klimanın ön perdelerinin değişimini kendim denedim ancak benim yapabileceğim bir şey değilmiş.

  Aradığım Şişli Alarko Servisi ekibi aynı gün eve kadar gelip, klimanın tüm perdelerini komple değiştirdi. Yaptıkları değişim işleminin ardından yeni taktıkları perdelerin eskisinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü şimdi daha geniş açılı şekilde yönetebiliyorum. Şişli gibi yoğun nüfuslu bölgede sundukları hızlı ve kaliteli hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. İşini ciddiye alan ve iş ahlakına sahip bir servis firması.

 6. Kombimiz bozulduğundan dolayı Alarko markasından bir kombi satın almaya karar verdik. Satın aldığımız kombi modeli ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ancak son dönemler içinde eskisi gibi iyi ısıtma yapmadığını fark ettik. Bu önemli sorun bizim için kış aylarını daha sıkıntılı hale getirdi. Kombinin ısıtma yapmaması sorunundan nasıl kurtulmak için ne yapmalı tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 7. Oturmakta olduğumuz evde henüz doğalgaz yokken Alarko markasının şofbenini kullanıyorduk. Performansından da oldukça memnunduk. Bir kez olsun arızasını görmemiştik. Bu yüzden apartmana doğalgaz gelince kombi tercihimizi de Alarko markasından yana kullandık. İlk senelerde sorun çıkartmayan kombi geçen kış F11 adlı arıza kodunu vermeye başladı. İnternetten iletişim bilgilerini bulduğum ve aradıktan bir saat sonra gelen Alarko Servis Şişli şubesi anakartın yandığını tespit edip kombiyi götürdü. Birkaç gün sonra parça değişimi yapılan kombim kullanıma hazır hale geldi.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com