Alarko Servis Pendik

Alarko Servis Pendik firması olarak Pendik bölgesi için profesyonel, yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla kombi teknik servis hizmeti veriyoruz. Kombilerin kontrollerinin ve bakımlarının yapılması insan hayatı için de büyük önem taşıdığı için uzmanlar tarafından mutlaka bu işlemlerin yaptırılması önerilmektedir. Her türlü kombi bakım, montaj ve onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alarko Servis Pendik kombi konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir çalışan kadrosu ile müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir servis imkanı sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ve aynı zamanda güvenliğini de ön plana alan firmamız sayesinde kombileriniz ile ilgili sorunları gönül rahatlığı ile ekibimize teslim edebilirsiniz. Bizimle dilediğiniz zaman destek için iletişim kurabilirsiniz. Hızlı ve etkili çözümlerimizle beraber uygun servis ücretlerimiz ile de bizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Alarko Servis Pendik

ŞİRKET ADI:AK TEKNİK SERVİS
ADRES:SAPANBAĞLARI MAH.SÜREYYAPAŞA CAD. NO:107/B
TELEFON:0216 389 23 25
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

ŞİRKET ADI:GESTAY ISI TEKNİK
ADRES:BATI MAH SABRİTAŞKIN CAD SEBİL SOK NO/4/B
TELEFON:0216 354 18 62
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Pendik” üzerine 10 yorum

  1. Alarko kombiyi çok uzun süredir kullanıyorum ve kesinlikle hiçbir sorun yaşamadım. Garanti süresi dolmuş olmasına rağmen hem petekleri çok iyi ısıtıyor hem de sıcak su konusunda sorun yaşamıyorum. Üstelik faturaları kabartacak bir performans kaybı da yaşamadım. Pendik Alarko Servisi hizmetleri konusunda deneyimim yok ama Alarko kullanan komşularım, servis hizmetinden de fazlasıyla memnunlar.

  2. İstanbul’un Pendik ilçesinde yaşıyorum. Daha önce Alarko markasına ait bir kombi satın almıştım. Kış aylarında herhangi bir sorun yaşamadan ürünü kullandık; fakat birkaç sene sonra yaz ayından kışa girerken bakım konusunda belli problemler ile karşı karşıya kaldık. Alarko servis Pendik bize bu sorunun çözülebileceği konusunda gereken desteği sağlayabileceğini söyledi. Müşteri hizmetleri yetkililerinden almış olduğumuz randevudan çok kısa bir süre sonra yetkililer bakım ve onarım için bizi adresimizde ziyaret ettiler. Zaten onarım da o gün içinde gerçekleşti. Şu anda kombimizde herhangi bir sorun olmadan çalışmaya devam ediyor. Bu nedenle servise ve servis yetkililerine verdikleri hizmetten dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum.

  3. Kombiler neden arıza yapar bilmiyorum ama bildiğim şey varsa kombi arızaları çok büyük oluyor. Yani gerçekten eve gelen usta bu tesisatı komple söküp inceliyor. Hem usta için zahmetli hem bizim için zahmetli hem maliyet açısından zahmetli. Ben daha kombiyi komple açıp bakmadan sorunun ne olduğunu anlayan kombi ustası görmedim. Cebimizden çıkacak olan maliyetten çok hanımla beraber evin kirleneceği için üzüldük. Fakat Alarko Servis Pendik’ten gelen ustamız sağolsun sağı solu batırmadan düzgün şekilde çalışarak sorunu tespit etti. Birkaç saat içinde de sorunu çözüp kombiyi topladı. Tebrik etmekten başka yapacak birşey yok. Adamlar düzgün çalışıyorlar. Mutlaka kombi sorunu yaşayan herkesin başvurması gereken bir nokta.

  4. Ofisimizde yer alan kombinin arıza vermesi sonucunda ısıtma sistemleri çalışmamaya başladı. Ofis içerisinde çalışanların durumdan olumsuz bir şekilde etkilenmemesi için çok hızlı bir şekilde Alarko Servis Pendik ile iletişime geçtik. Kısa bir sürenin ardından aynı gün içerisinde uğrayan servis, kombide yer alan arızayı bulup tamir etti. Tamir sonucunda kombi eskisi gibi çalışmaya başladı.

  5. Alarko’nun kombisini uzun yıllardır evde kullanıyoruz. Bazen arızalanıyor ama hemen Alarko Servis Pendik merkezini arıyoruz ve hemen eve kadar geliyorlar. O yüzden hiç şikayetimiz yok. İşyerinde de hem yaz hem de kış için kullanmak üzere bir tane klimaya ihtiyacımız var. Ama işyeri oturduğum ilçeden farklı bir yerde ve Alarko’ nun Pendik’teki servislerinin hizmetlerinin nasıl olduğunu bilmediğimden ne yapacağıma karar veremedim. Çünkü daha önce farklı bir marka için iki farklı yerde birbirinden tamamen zıt servis hizmeti alma deneyimim oldu. Bu yüzden her elektronik üründe hangi marka olursa olsun almadan önce öne bir servis araştırması yapmaya dikkat ediyorum.

  6. Pendik Alarko servisinden çok memnun kaldım. Kombinin performansında uzun zamandır çok fazla sorun yaşamaya başlamıştık. Artık neredeyse hiç ısınamaz duruma gelince Alarko Servis Pendik firmasını aradık. Çünkü peteklerin bakımını düzenli olarak yaptırıyoruz. Sorunun peteklerden olma ihtimali bulunmuyordu. Kombiye baktırmak için çağırdığımız servis, gerçekten çok iyiydi. Aynı gün geldiler ve kombinin tüm parçalarını kontrol ederek, sorunun kaynağını tespit ettiler. Kombinin performansının düşmesine neden olan sorunu çok hızlı ve çok ekonomik bir şekilde çözdüler. Cihaz şimdi canavar gibi çalışıyor. Verdikleri hizmetler ve iyi niyetli yaklaşımları için firmaya ve personellerine teşekkür etmek ve başkalarının da bu firmayı güvenle tercih edebileceğini söylemek için bu yorumu yazmak istedim.

  7. İki çocuk sahibi birisi olarak kombimin benim için hayati öneme sahip olduğunu söyleyebilirim. Kombimin olmadığı durumlarda tüm aile hasta oluyoruz! Severek kullandığım Alarko marka kombimin bir süre sonra arıza yapması beni gerçekten çok üzdü. Bunun üzerine Alarko servis Pendik ile iletişime geçtim.
    Alarko servis Pendik; evime gelerek kombimle alakalı birtakım değerlendirmelerde bulundu. Tesisat suyunun kirlenmesinden dolayı kombinin arıza yaptığını ifade ettiler. Tesisat içerisinde dolaşan suyun kirlenmesine bağlı olarak kombi dönüş filtrelerinde daralmalar meydana gelmiş. Sonuç olarak, radyatörlerde ısınma sorunu oluşmuş. Alarko servisi; sorunu çözmek adına kombiye yakın bir yerde filtre kullanılması gerektiğini ifade etti. Ayrıca, bakım çalışmaları yaparak sorunu kökünden çözdüler.

  8. Kombimiz bozulduğundan dolayı yeni bir kombi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle çevremiz tarafından en fazla önerilen markalardan biri olduğu için Alarko markasında karar kılmıştık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde kusursuz bir performans sundu. Seneler boyunca cihazla ilgili hiçbir soruna rastlamadık. Ancak son günlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde kombinin su akıttığını fark ettik. Bu sorunun ana nedenini uzun süreli olarak araştırsakta bir türlü çözüme varamadık. Neyse ki Alarko servis Pendik adresi bizi bu can sıkıcı sorundan acil bir şekilde kurtardı. Bize de kombi kullanımına yönelik çok önemli tavsiyelerde bulundu. Şimdi kombimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com