Alarko Servis Kadıköy

Kombiler artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasındaki yerini almıştır. Bu kadar fazla kullanılan kombilerle ilgili sık sık servis ihtiyacının doğuyor olması da normaldir. Alarko Servis Kadıköy firmamız Kadıköy’deki müşterilerimizin her türlü kombi ihtiyaçları için ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Tam anlamıyla müşteri memnuniyetini hedefliyor olmamız ise işimize daha büyük önem vermemizi sağlamaktadır. Alarko Servis Kadıköy firmamızın hizmetleri içinde kombilerin tamir/onarım ve bakımı bulunmaktadır. Kombinizin performanslarının sürekli yüksek olması veya iyileştirilmesi için siz de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmayı tercih edebilirsiniz. Kombinizin size sağladığı yararların uzun sürmesini ve bunu iyi fiyatlarla gerçekleştirmeyi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pazar günü hariç haftanın her günü uzman kadromuz size teknik servis hizmeti sunmak için hazırdır.


ŞİRKET ADI: AKADEMİ KLİMA
ADRES: MÜMİNDERE CAD. SEHER SK.NO:2/A-B SAHRAYICEDİD
TELEFON: 0216 478 53 34
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: AKÇAY ISI
ADRES: CEBESOY SOK.AZİZ APT.NO:13-A SAHRAYICEDİD
TELEFON: 0216 386 28 38
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: AY-HAN ELEKTRİK
ADRES: EĞİTİM MAH. MURAT PAŞA CAD.ŞİRİN SOK.NO:20/A
TELEFON: 0216 450 25 15
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: ÖZ-AK ISI SİSTEMLERİ
ADRES: PROF.NECMETTİN ERBAKAN CAD. MUTLU SOK. DORUKLAR APT. NO:28/A-B İÇERENKÖY
TELEFON: 0216 573 77 22
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI: TEK-BAK
ADRES: EĞİTİM MAHALLESİ SARAYÖNÜ CADDESİ ÇAMLIK APT. NO:.32/2 KUYUBAŞI
TELEFON: 0216 339 58 12
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Alarko Servis Kadıköy” üzerine 16 yorum

 1. Moda’da oturuyorum. Çalıştığım için akşam 7’den sonra servis hizmeti alabilir miyim? Teşekkürler.

 2. Geçenlerde duştayken kombi aniden durdu ve sonra yeniden kendiliğinden çalışmaya başladı. Daha sonra bu sorunla bir daha karşılaşmadım ancak doğalgaz söz konusu olduğundan endişe kapıldım ve Alarko Servis Kadıköy merkezine başvuru yaptım. Ertesi gün geldiler ve kombide ismini tam hatırlamadığım bir parçayı değiştirdiler ve parçayı değiştirmeseydim patlama riskinin dahi olabileceğini belirttiler. Sanıyorum elektriksel bir sorundan kaynaklı yapıyordu.

 3. Uzun yıllardır İstanbul Kadıköy’ de oturuyorum ve daha önce kullandığım kombi markalarında servis hizmeti konusunda gerçekten çok mağduriyet yaşadım. Ya ürünü tam olarak onaramıyor ya da çok yüksek maliyetlerle karşıma geliyorlardı. Bu yüzden birçok farklı markayı denesem de istediğimi elde edememiştim. Ama Alarko Servis Kadıköy hizmetleri üzerine edindiğim olumlu bilgiler üzerine Alarko kombi aldım ve gerçekten memnun kaldım.

 4. Uzun yıllardır bana problem çıkarmadan çalışan kombi geçen gün gidip, gelen elektrikten sonra kafayı yedir. Aslında daha öncede böyle bir duruma maruz kalmıştı ama hiç sorun yaşatmamıştı. Sanırım artık daha fazla dayanamadı ve son elektrik gidip, geldiğinden tamamen kafayı yedi. Açıkçası ciddi bir maliyete kendimi hazırlamıştım. Aradığım Alarko Servis Kadıköy merkezi beni yanılttı ve cihazın kartındaki problemi onararak, bana fazla maliyet çıkarmadan sorunu çözdüler üstelik garanti de verdiler.

 5. Daha önce kiracı olduğumdan farklı evlerde, ev sahibinin taktırdığı kombileri kullanmak durumunda kaldım. Bu yüzden şimdi reklamları dönen tüm kombi markalarının farklı modellerini kullandım. Her birinin kendisine göre önemli özellikleri vardı. Bu yüzden en iyi şu şeklinde bir öneri de bulunmak bence hatalı olur. Çünkü bu konuda mutlaka bir tüketicilerin kendi ihtiyaçlarımıza göre deneyimlerimizle oluşturduğumuz bilgimiz daha fazla önem taşıyor. Ancak Kadıköy’ de nihayet kendi evime geçtikten sonra Alarko marka kombi aldım. Gerçekten memnun kaldım ki burada önermemin asıl sebebi tasarruflu ve kaliteli olması değil Alarko Servis Kadıköy şubesinin tüm sorunlarda size gerçekten yardımcı olmasıdır.

 6. Ofiste benden öncesinden beri kullanılan bir Alarko klima var. Ben geldiğimden beri verimliliğinden çok memnun olduğu gibi daha öncesinde de hiç sorun yaşanmadan kullanılmış. 2 yıldır Kadıköy Alarko Servisi periyodik klima bakımı için otomatik olarak geliyor ve bakımını yapıyorlar. Bu yüzden klima benim bulunduğum süre içerisinde hiç arızalanmadı. Bu Alarko ürünlerinin çok mu kaliteli olmasından ya da servisinin bakım hizmeti konusunda çok mu iyi olmasından bilmiyorum ama ofiste çok memnunuz. Şimdi yazlığıma da bir tane almayı düşünüyorum bakalım servis kalitesi mi cihaz kalitesi mi göreceğimiz. Umarım ofisteki gibi bizim alacağımız klimada bize sorun yaşatmadan kullanılabilir olur.

 7. Alarko’nun klimalarını daha önce kullanmıştım ve hem cihazlarından hem de servislerinden çok memnun kalmıştım. Bu yüzden de eşimle birlikte yeni kombi alırken, Alarko kombiyi tercih ettik. Cihaz gerçekten çok tasarruflu ve çok dayanıklı. Kombiyi alalı 4 yıl olmasına rağmen Alarko Servis Kadıköy firması ile çok sayılı görüşmek durumunda kaldık ki bunların çoğunda da bakım içindi. Yorumu yazma nedenimse geçen gün Alarko kombi servis firmasından aldığım çok kaliteli servis hizmeti. Neredeyse yeni bir kombi fiyatına çözülebilecek bir arızayı çok uygun fiyatlara çözebilmek için ellerinden geleni yapmaları. Kendilerine ilgi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Umarım yorumumla başkalarına da yardımcı olabilirim.

 8. Alarko marka kombimiz balkona monte edilmiş halde çalışmaktaydı. Bir süre sonra kombinin hiçbir şekilde çalışmadığını fark ettik. Bu yüzden, Alarko servis Kadıköy ile temasa geçtik. Alarko servis Kadıköy; sorunun donmadan kaynaklandığını söyledi.
  Kombinin don korumasının aktif olmamasından dolayı sorun yaşanmış. Alarko Kadıköy servisi; don korumasının aktif olması için elektrik sigortasının ve gaz vanasının açık olmasını gerektiğini bildirdi. Bu konuyla alakalı gerekli ayarlamaları yaptılar. Ardından, kombim sorunsuz olarak çalışmaya devam etti. Bunun yanı sıra, servis çalışanları, sistemin gerekli gördüğü hallerde don korumasını aktif hale getireceğini ifade etti. Ancak, bunun için yeterli gaz veya elektriğin olması gerekiyormuş. Verdikleri önemli bilgilerden dolayı onlara teşekkür ediyorum!

 9. Kombimiz artık bize tam olarak yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir kombi satın almak için arayışa girdik. O zamanlarda bizim için en iyi marka Alarko olmuştu. Markanın çok beğenilen modellerinden birini satın aldık. Bu model ilk zamanlarda beklentilerimizi tam olarak karşılıyordu. Ancak anlamadığımız bir şekilde bugünlerde sorun çıkarmaya başladı. Kombi açık olduğu halde peteklere yeterince ısı vermiyor. Özellikle kış aylarının içinde bulunduğumuz bugünlerde bu sorun bizim için gerçekten can sıkıcı hale gelmeye başladı. Kombi neden peteklere ısı vermiyor tam olarak anlayabilmiş değiliz. Bu sorundan kurtulmak için neler yapılmalı, izlememiz gereken adımlar nelerdir bu konu hakkında değerli tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 10. Uzun zamandır evimde Alarko marka kombi kullanıyorum. Fakat dün sabah peteklerin birinde su sızıntısı olduğunu gördüm. Ben de hemen kombideki tüm su tesisatını kapatıp Alarko Servis Kadıköy şubesini aradım. Çok güleryüzlü ve kibar olan teknik servis ekibi bir saate kadar gelip petek ve kombinin bakımını yapıp su sızıntısı problemini çözüp gittiler. Güzel ve güleryüzlü hizmet için kendilerine teşekkür ediyorum.

 11. Sene başında tayinim dolayısıyla İstanbul’a yerleştim. Kiraladığım evde Alarko marka kombi kullanılmaktaydı. Taşınmamın ikinci ayında kombi E14 arıza kodunu vermeye başladı. Kombiler hakkında bilgi sahibi olmadığım için ikamet ettiğim yerde bulunan Alarko Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip elektronik kartta sorun olduğunu tespit etti. Değişim yapmadan tamir edip sorunum giderilmiş oldu.

 12. Uzun yıllardır müteahhitlik yapıyorum. En son yaptığım binadaki tüm dairelere Demirdöküm marka kombi taktırdım. Üzerinden yaklaşık 3 yıl geçti üzerinden ve en son kiraya verdiğim dairemdeki kombinin düğmesinin içe göçük olduğunu sonradan farkettim. İletişim bilgilerine internetten ulaştığım Alarko Servis Kadıköy ekibini arayıp durumu bildirdim bunun üzerine gelen ekip 2 saat gibi bir süre içerisinde sıkıntıyı hallettiler.

 13. 2 senedir kullanmakta olduğum ve geçenlerde garantisi biten Alarko markasına ait kombim sanırım bunu hissetmiş olacak ki ekranında dünden beri F10 arızası veriyor. İnternetten baktığımda barı ile alakalı olduğu yazıyordu fakat düşük olan barını yükselttiğimde de aynı problem devam etti. Alarko Servis Kadıköy ekibi gelip sensörden dolayı barın sürekli düştüğünü tespit ettiler ve sensör kısmını değiştirerek bu soğuk günlerinde bizi mağdur olmaktan kurtardılar.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com