Alarko Servis Çayırova

Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombiler özellikle kış mevsimi başta olmak üzere günlük hayatımızı kolaylaştıran elektronik eşyaların başında gelir. Ancak ne yazık ki bazen kullanıcı kaynaklı bazen kullanım ömründen doğan nedenlerden dolayı kombiler zaman zaman arızalanabilmektedir.

Bu noktada işini düzgün yapan bir teknik servise ihtiyaç duyulur. Alarko Servis Çayırova kombi alanında onarım ve yedek parça hizmetinin yanında bakım ve montaj hizmetlerini de sunmaktadır. Kombinizde bir arıza meydana geldiğinde bize ulaştığınız taktirde alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimizle kombinizde yaşanan arıza kodları doğru olarak tespit edilir. tespit edilen arızalara en etkin ve doğru çözümler üretilir. Arıza durumuna göre gerekli yedek parça ihtiyacı tespit yapılır ve sizin de onayınız ile orijinal olan yedek parçalar ile değişimi yapılır.

Değişimi yapılan parçalar ve teknik servis sürecinde kullanılan tüm ekipmanlar tamamen birinci sınıf kaliteye sahiptir. Firmamız ayrıca her konuda daima siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Verdiği yüksek kalitede hizmete karşılık uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Ayrıca tamirat veya parça değişimi yaptığı kombinize 1 yıl süreyle garanti sağlar. Alanında profesyonelleşmiş uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize ait Alarko marka kombilerin bakım, onarım ve montaj hizmetlerini vermeye hazırız.


Çayırova Alarko Servisi
Açık Adresi: 44/1. Sk. 9-7
Emek
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 888 22 33
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com