Alarko Servis Darıca

Alarko Servis Darıca olarak uzun yıllardır Kocaeli’nin Darıca ilçesinde siz değerli müşterilerimize en doğru ve kaliteli bir şekilde kombi bakım, onarım ve montaj hizmetleri vermeye devam ediyoruz. Alanında uzmanlaşmış, bilgili ve profesyonel kadrosuyla sahip olan firmamız her gün başarısının üzerine başarı ekleyip, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile kombinizde meydana gelen arızaları çok kısa sürede tespit ediyor, arızaya en uygun çözümü uyguluyoruz. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilerimize olan ilgimiz devam etmektedir. Onarım işleminin sonunda teknik desteğe devam eden firmamız onarım ya da yedek parça değişimi için 1 yıl süreyle de garanti sağlıyor.

Firmamız tarafından yapılan parça değişimlerinde birinci sınıf kalitede yedek parçalar kullanılmaktadır. Aynı şekilde onarım ve bakımda da kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitededir. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutan firmamız, siz değerli müşterilerimize önem veriyor.

Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Darıca Alarko Servisi
Konumu: 1606. Sk. 13-3
Sırasöğütler
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası: 0850 888 22 33
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com