Alarko Servis Gebze

Alarko Servis Gebze olarak yılların vermiş olduğu deneyimle kombi alanında bakım, onarım, yedek parça tamirat, yer değiştirme ve temizlik gibi teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Firmamızda kombinizin her sene yapılması gereken periyodik bakımı büyük bir özen ve titizlikle yapılır.

Bakım esnasında parça değişimi yapılması gerekirse önceden sizlere sorulur. Daha sonra kabul etmeniz halinde sizlerin onayıyla parça değişimi yapılır. Kombileriniz için kullanılacak tüm yedek parçalar birinci sınıf kalitededir ve 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti altındadır.

Alarko Servis Gebze

Onarım konusunda da hizmet veren profesyonel ve tecrübeli ekibimiz kombinizde yaşanan her türden arızayı en kaliteli hizmeti sunarak gidermektedir. Aynı şekilde onarım için parça değişimi gerekirse firmamız sizin onayınızla birinci sınıf kalitede yedek parçalarla değişim yapmaktadır.

Aynı şekilde bu değişim sonucunda da yedek parçalarınız ve verdiğimiz hizmet 1 yıl süreyle firmamız tarafından garanti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firmamız her konuda daima müşterisinin yanındadır. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazırız.


Gebze Alarko Servisi 
Açık Adresi:428/1. Sk. No:17
Yavuz Selim
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

“Alarko Servis Gebze” üzerine 3 yorum

  1. Kiracı olarak oturmakta olduğum evde Alarko marka kombim F1 arızası verdi. Ben de ev sahibime durumu bildirdim. Ev sahibim de Alarko Servis Gebze şubesi ile iletişime geçti. Gelen ekip devir daim motorunda arıza olduğunu söyleyip kombiyi götürdü. Bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra tamir edilmiş olarak kombiyi teslim ettiler.

  2. Yaklaşık olarak 10 senedir kullanmakta olduğum Alarko marka kombim yakın zamanda E22 hata kodunu vermeye başladı. İnternetten arama yapınca kesinlikle kullanıcı müdahelesi yapılmaması gerektiği yazıyordu. Ben de yakınımda bulunan Alarko Servis Gebze şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip parametre ayarlarında bir bozukluk olduğunu tespit edip kısa süre içerisinde sorunumu çözdü.

  3. Kendimi bildim bileli Alarko markasının elektronik eşyalarını kullanıyoruz. Yerli ve milli olması da kombi alımımda olukça etkili bir rol oynadı. Son zamanlarda kombim sürekli ekranda ısınma hatası veriyor. İnternetten bakınca basıncın düşük olduğundan kaynaklandığını söylemişler Ben de normal olması gereken ayara getiriyorum fakat birkaç gün sonra tekrar aynısı oluyor. Bu nedenle ne ev doğru düzgün ısınabiliyor ne de biz istediğimiz verimi alabiliyoruz. Biz de Alarko Servis Gebze şubesi ile iletişime geçerek problemimizi aktarmamız üzerine gelen ekip problemimizi çözdü.

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServis Çağır
Supurgeservisleri.com Buderus Servisleri Servisbolge.com Dysonservis.co Rowentaservis.org Servisrehber.com Servisarayin.com Euservis.com